مخبر:

شهید «مالک رحمتی» مصداق بارز جوان مومن و انقلابی بود

سرپرست ریاست جمهوری گفت: دولت و مردم قدردان زحمات و مجاهدت‌های شهدای خدمت هستند و در میان این شهدا، شهید مالک رحمتی جوانی مومن، انقلابی و پرکار بود که در مدت زمان کوتاه خدمت، بسیاری را شیفته منش و مردم‌داری خود کرده بود.
کد خبر: ۶۷۰۴۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۵ - 30May 2024

شهید «مالک رحمتی» مصداق بارز جوان مومن و انقلابی بودبه گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، «محمد مخبر» سرپرست ریاست جمهوری شامگاه (چهارشنبه) در دیدار با خانواده شهید رحمتی استاندار فقید آذربایجان شرقی، ضمن تبریک و تسلیت شهادت وی اظهار داشت: شهدای خدمت به قافله سالاری شهید رئیسی در دل مردم ایران جاودانه شدند و عزتشان همیشگی و ابدی خواهد ماند.

مخبر که با خانواده خود میهمان منزل شهید مالک رحمتی بود، تصریح کرد: اگر چه امروز جای این شهدا در میان ما خالی است، اما شهادت عزت ابدی بود که به سبب مجاهدت‌های این عزیزان روزی آنان شد و باید به حال ایشان غبطه خورد.

سرپرست ریاست جمهوری درباره ویژگی‌های شخصیتی شهید مالک رحمتی افزود: او مصداق بارز جوان مومن و انقلابی بود و توانست در مدت زمان کوتاه خدمت در استان آذربایجان شرقی دل‌های مردم و مسئولان را به خود جلب کند و خدمتی ماندگار را در ذهن مردم شریف این استان به یادگار بگذارد.

وی با اشاره به ثبات و استحکام چارچوب‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و تداوم کارکرد‌های کشور در همه بخش‌ها به رغم فقدان رئیس جمهور شهید تاکید کرد: امروز جهان شاهد است که با همدلی مردم شریف ایران، همراهی قوای دیگر با دولت و البته همت دولتمردان در تمامی بخش‌ها، با وجود شهادت عالی‌ترین مقام اجرایی و همراهانش که در اداره کشور نقش بسیار موثری داشتند، خللی در فرآیند اجرای امور ایجاد نشده است.

سرپرست ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: رئیس جمهور شهید همواره خود را مکلف به خدمت به خانواده شهدا می‌دانست و امروز نیز بنده مفتخرم در خدمت شما و همه خانواده معزز شهدا باشم و یقینا این امر افتخاری برای هر کارگزاری است که بتواند ضمن تقویت فرهنگ جهاد و شهادت، خانواده شهدا را تکریم و در جهت کاهش آلام ایشان بکوشد.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها