بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربی

سخنرانی رهبر معظم انقلاب در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به خصوص آن بخش از سخنان ایشان درباره «عملیات طوفان الاقصی» بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی منطقه داشته است.
کد خبر: ۶۷۱۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۹ - 03June 2024

بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربیبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس،  مراسم با شکوه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور پر شور مردم مؤمن و انقلابی از ساعت ۸ صبح امروز دوشنبه در مرقد مطهر امام راحل آغاز شد.

در این مراسم، پس از خیر مقدم و سخنان حجت الاسلام سید حسن خمینی، حضرت‌آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به ایراد سخن پرداختند.

شبکه خبری النشره لبنان تیتر اصلی خود را به سخنان رهبر انقلاب درباره طوفان الاقصی اختصاص داد و از قول ایشان نوشت: عملیات طوفان الاقصی برای منطقه ضروری بود و تلاش‌ها برای عادی سازی را به شکست کشاند.

العهد لبنان سخنان رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات ریاست جمهوری را بازتاب داد و نوشت که حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای در سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (قدس سره) تاکید کردند که انتخابات آینده نتایج بزرگی برای جمهوری اسلامی به همراه خواهد داشت.

شبکه خبری المیادین نیز با چاپ تصاویری از آیت الله خامنه‌ای این تیتر را برای خبر خود برگزید: عملیات طوفان الاقصی نقشه‌های غرب برای منطقه را باطل و خنثی کرد و انتخابات پیش رو یک دستاورد بزرگ برای ملت ایران است.

شبکه الجزیره قطر نیز با بازتاب سخنان رهبر معظم اسلامی آن بخش از سخنان ایشان را که درباره طوفان الاقصی بود بازتاب داد و از قول ایشان نوشت که منطقه به عملیات طوفان الاقصی نیاز داشت و این عملیات در زمان مناسب انجام شد.

شبکه العربیه وابسته به عربستان سعودی نیز سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره طوفان الاقصی را تیتر اصلی خود برگزید و از قول ایشان نوشت که منطقه به عملیات ۷ اکتبر نیاز داشت.

اسکای نیوز عربی نیز از قول ایشان این تیتر را انتخاب کرد: آیت الله خامنه‌ای: عملیات طوفان الاقصی تلاش‌ها برای عادی سازی را خنثی را کرده است.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها