پیام کودک اهل غزه به جشنواره فیلم کوثر/ مسلمانان بدانند صهیونیست‌ها از ما متنفرند+ فیلم

یک دختر بچه ساکن غزه که اکثر افراد خانواده‌اش در بمباران‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند، در ویدئویی خواستار توجه جهانیان به مسأله کودکان آسیب‌دیده غزه شد.
کد خبر: ۶۷۱۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۶ - 04June 2024

به گزارش گروه فرهنگ دفاع‌پرس، «لوجی شهاب» دختر بچه‌ای از ساکنان غزه که اکثر افراد خانواده‌اش در بمباران‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند، در ویدئویی که برای دست‌اندرکاران جشنواره فیلم کوثر ارسال کرده، خواستار توجه جهانیان به مساله کودکان آسیب دیده غزه شده و تاکید کرده که با وحود اینکه ما گناهی نداریم؛ اما صهیونیست‌ها از ما متنفرند.

لوجی شهاب در یک ویدئو با مخاطبان چنین سخن گفت: من لوجی شهاب هستم و می‌خواهم یک پیام به جشنواره سینمایی کوثر برسانم. که چگونه روزهایم را در جنگ گذراندم.

وی افزود: من از نخستین روز جنگ در خانه خودمان بودم که محاصره شروع شد. من و مادرم تنها زیر محاصره ماندیم و از اولین کسانی بودیم که در جنگ غزه محاصره شدند.

این کودک اهل غزه در این ویدئوی کوتاه به شهادت اعضای خانواده و آوارگی‌اش اشاره و بر رفتار وحشیانه سربازان رژیم صهیونیستی با او و مادرش تاکید می‌کند.

بمباران بیمارستان شفا، حملات راکتی بی‌وقفه رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع و کشتار همسایگان در مقابل دیدگان لوجی شفا و سایرین، روایت این دختر بچه از جنگی نابرابر است. 

وی می‌گوید اکنون دیگر هیچ دوستی ندارد و آرزو می‌کند که به دوران کودکی‌اش بازگردد.

لوجی شفا در پایان این ویدئو خطاب به مردم جهان و مسلمانان گفت: «دوست دارم جنگ متوقف شود. همه بدانند که صهیونیست‌ها از ما متنفرند اما مگر ما چه گناهی کرده ایم؟».

پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوثر، از سوی «بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش» با همکاری شهرداری تهران، موسسه تصویر شهر، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، سازمان امور سینمایی و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ،تیر سال جاری با دبیری «ناصر باکیده» در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها