گلوله‌باران نظامیان صهیونیست در «جنین» توسط مقاومت فلسطین

گزارش‌های رسانه‌ای از متشنج شدن اوضاع کرانه باختری در سایه حمله نظامیان صهیونیست به این منطقه و وقوع درگیری‌های مسلحانه حکایت دارند.
کد خبر: ۶۷۱۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۵ - 05June 2024

گلوله‌باران نظامیان صهیونیست در «جنین» توسط مقاومت فلسطینبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، خبرنگار شبکه الجزیره گزارش داد که نظامیان صهیونیست با بیش از ۲۰ جنگ افزار و بولدوزر نظامی به منطقه کفردان واقع در غرب شهر جنین حمله کردند.

درگیری‌هایی نیز میان نیرو‌های مقاومت فلسطین و اشغالگران صهیونیست در جریان حمله به جنین رخ داده است. در همین راستا گردان‌های قدس اعلام کردند که با عناصر صهیونیست در شهر و اردوگاه جنین درگیر شده و آنها را گلوله باران کردند.

این رزمندگان فلسطینی علاوه بر گلوله باران نظامیان صهیونیست به سمت آنها نارنجک پرتاب کردند. نظامیان صهیونیست همچنین به خانه‌های تعدادی از شهروندان فلسطینی در کفردان یورش بردند.

علاوه بر این، عناصر رژیم صهیونیستی به چند محله در شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری نیز حمله کردند.

روز گذشته نیز گردان‌های قسام اعلام کردند که یک عملیات ترکیبی موفقیت آمیز علیه نظامیان صهیونیست در جنوب محله الصبره واقع در شهر غزه انجام دادند.

رزمندگان فلسطینی موفق شدند یک گروه از نظامیان صهیونیست متشکل از ۱۵ پیاده نظام را به داخل یک خانه بمب گذاری شده هدایت کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها