تقدیر وزیر ورزش از موتورسواران امداد سانحه بالگرد شهید رئیسی+ تصاویر

هاشمی با اهدای لوح‌هایی از گروه موتورسواران و آفرود امداد و نجات در حادثه بالگرد شهید ابراهیم رئیسی و همراهانش تقدیر کرد.
کد خبر: ۶۷۱۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۰ - 08June 2024

به گزارش گروه جامعه دفاع‌پرس، در مراسمی که به میزبانی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد، مازیار ناظمی رئیس فدراسیون لوح‌های کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان را به نمایندگان تیم موتورسواری و آفرود امداد و نجات سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور شهید اهدا کرد.

در این مراسم امیر خیزی رئیس هیأت استان با تشریح عملیات جستجوی لحظه به لحظه تیم‌های اندروی پنج شهرستان آذربایجان شرقی گفت: با اعلام فدراسیون و هماهنگی با اداره کل، تیم‌های اندرو و آفرود هیأت از ساعت‌ها قبل به محل دقیق حادثه حرکت کردند و با همدلی و تلاش و حمایت همه گروه‌های حاضر در میدان موفق شدند زودتر به محل دقیق سانحه برسند و موقعیت آن را به سایر گروه‌های امدادی اعلام کنند.

تقدیر وزیر ورزش از موتورسواران امداد سانحه بالگرد شهید رئیسی

ستوده نژاد مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی هم با اشاره به نقش اصلی تیم‌های آفرود و اندروی هیأت استان و همینطور کوهنودران استان در یافتن و امداد به گروه‌های دیگر گفت: چهره این قهرمانان گمنام امروز جهانی است و نمادی از امداد و فداکاری برای مردم کشور هستند.

مازیار ناظمی نیز با تقدیر از توجه وزیر به مجموعه فدراسیون و هیأت‌های آن گفت: تجلیل از ورزشکاران استان و اهدا لوح تقدیر به آنها کار ارزشمند و بیاد ماندنی است و خوشبختانه گروه‌های زیادی در سراسر کشور و در تمام بلایا و حوادث طبیعی همراه و امداد رسان مردم هستند و آموزش‌های زیادی هم از طرف هیأت و فدراسیون برای علاقمندان و ورزشکاران این بخش صورت گرفته است.

تقدیر وزیر ورزش از موتورسواران امداد سانحه بالگرد شهید رئیسی

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پایان اظهاراتش خبر از اتفاق جدیدی در ورزش کشور داد و گفت: بزودی در مراسمی با حضور مسئولان کشوری با نمادهای «امداد و ایثار» به ورزشکاران اهدا و از رشادت و از خودگذشتگی آنها تقدیر خواهد شد.

انتهای پبام/ 241

نظر شما
پربیننده ها