تاکید کنعانی بر نقش موثر تحریم برای توقف جنایات صهیونیست‌ها

سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اینکه به دلیل بی‌عملی دولت‌ها و شورای امنیت سازمان ملل نسبت به توقف جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، مسئولیت ملت‌ها و نیز سازمان‌های مردم‌نهاد در حمایت از ملت مظلوم فلسطین افزایش یافته است.
کد خبر: ۶۷۱۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۴ - 08June 2024

تاکید کنعانی بر نقش موثر تحریم برای توقف جنایات صهیونیست‌هابه گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، «ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر ادامه جنایات صهیونیست‌ها در فلسطین در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: ۲۴۵ روز است که حملات مستمر، همه‌جانبه و مرگبار رژیم صهیونیستی علیه ساکنان تحت محاصره نوار غزه و کشتار دردناک زنان و کودکان آن ادامه دارد.

کنعانی با تاکید بر جنایات بی‌سابقه صهیونیست‌ها در غزه گفت: شنیع‌ترین جنایات بین‌المللی از جمله جنایت جنگی، جنایت علیه بشریت و جنایت نسل‌کُشی از طریق کشتار وسیع و گسترده شهروندان، زنان و کودکان، حمله به اردوگاه‌ها، مدارس، مساجد، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، کلیساها، قتل اسرا، قتل هدفمند خبرنگاران، استفاده از سلاح گرسنگی و قحطی مصنوعی، کوچاندن اجباری بیش از یک میلیون نفر از مردم غزه، کشتار کارکنان سازمان‌های بین‌المللی فعال در امور بشردوستانه و .... بخشی از جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در نوار غزه در طول ۲۴۵ روز گذشته است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه به دلیل بی‌عملی دولت‌ها و شورای امنیت سازمان ملل متحد نسبت به توقف جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، مسئولیت ملت‌ها و نیز سازمان‌های مردم‌نهاد در حمایت از ملت مظلوم فلسطین افزایش می‌یابد، افزود: تحریم کالا‌ها و شرکت‌های صهیونیستی آسان‌ترین کار، اما بسیار مؤثر است.

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار