پویش کتابخوانی ماجراجویی‌های مهراس در قصر

کمیک استریپ «مهراس و ماجراجویی در قصر» به قلم بنفشه رسولیان، روایت گروهی از نوجوانان به سردستگی پسری به نام «مهراس» منبع پویش کتابخوانی شد.
کد خبر: ۶۷۱۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹ - 09June 2024

به گزارش گروه فرهنگ دفاع‌پرس، به مناسبت عید غدیر خم و آشنایی کودکان با فضائل امیرالمؤمنین (ع)، بیست و چهارمین پویش کتابخوانی پویا کار خود را از ۲۰ خرداد آغاز کرد. این دوره از پویش که با مدیریت مرکز رسانه‌ای شیرازه و نشر مهرستان برگزار می‌شود، کمیک استریپ «مهراس و ماجراجویی در قصر» را برای عرضه به کودکان و نوجوانان انتخاب کرده است.

کمیک استریپ «مهراس و ماجراجویی در قصر» به قلم بنفشه رسولیان، روایت گروهی از نوجوانان به سردستگی پسری به نام «مهراس» است که مسیر ماجراجویی آنها در شهر مدینه با جریان کشته‌شدن خلیفه به دست مردم خشمگین مصر و به خلافت رسیدن حضرت علی (ع) و بیعت مردم با ایشان پس از ۲۵ سال خانه‌نشینی آن حضرت پیوند می‌خورد.

پویش کتابخوانی ماجراجویی‌های مهراس در قصر

این کتاب به سبک «کمیک استریپ» تدوین شده است و جلد اول از مجموعه مجلداتی است که بنا دارد به اتفاقات مهم آن دوران بپردازد. طراحی و تولید «بازی فکری مهراس» برپایه شخصیت‌ها و فضای داستانی این کمیک با همکاری شرکت بازی‌سازی آکوگیم، از جمله محصولات جانبی این کتاب است.

این اثر در ۳۶ صفحه گلاسه برای رده سنی ۸ تا ۱۲ سال تولید شده است. بیست و چهارمین پویش کتابخوانی پویا همراه با ۳۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی خواهد بود. علاقه‌مندان برای تهیه کتاب و شرکت در پویش عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۰۰۰ ارسال یا به کتابفروشی‌های کشور مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها