دبیر کمیته علمی درس آشنایی با دفاع مقدس خوزستان خبر داد؛

برگزاری کارگاه توان افزایی اساتید درس علوم و معارف دفاع مقدس در دزفول

صرامی گفت: همایش راهبردی، آموزشی و هم اندیشی با اساتید درس آشنایی با دفاع مقدس با موضوعات نظامی، سیاسی و اقتصادی در چند نوبت و در مناطق مختلف استان در دستور کار است تا بتوانیم ارتباط بیشتر و بهتری با اساتید و مراکز مختلف دانشگاهی استان داشته باشیم.
کد خبر: ۶۷۲۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸ - 11June 2024

برگزاری کارگاه توان افزایی اساتید درس علوم و معارف دفاع مقدس در دزفولبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، نشست هم‌اندیشی و توان افزایی اساتید درس علوم و معارف دفاع مقدس خوزستان امروز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول برگزار شد.

در این نشست علمی، آموزشی که به صورت کارگاه برگزار شد، آخرین وضعیت ارائه درس دفاع مقدس در مراکز آموزشی و شیوه‌های ارتباط با نسل جوان مورد بررسی اساتید قرار گرفت.

«فضل‌الله صرامی» دبیر کمیته علمی درس آشنایی با دفاع مقدس اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در این جلسه با ارائه برنامه پیشنهادی برای شیوه‌های نوین تدریس، اظهار داشت: با تدابیر سردار مرادحاجتی و هماهنگی صورت گرفته با مدیران و معاونین دانشگاه‌های مختلف استان، در حال برنامه ریزی دقیق جهت تحول در شیوه تدریس هستیم.

وی افزود: همایش راهبردی، آموزشی و هم اندیشی با اساتید درس آشنایی با دفاع مقدس با موضوعات نظامی، سیاسی و اقتصادی در چند نوبت و در مناطق مختلف استان در دستور کار است تا بتوانیم ارتباط بیشتر و بهتری با اساتید و مراکز مختلف دانشگاهی استان داشته باشیم.

در پایان این نشست از 5 استاد برتر درس علوم و معارف دفاع مقدس خوزستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار