فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

پدافند هوایی یک نیروی بالنده و پویاست

امیر سرتیپ «صباحی فرد» با بیان اینکه پدافندهوایی یک نیروی بالنده و پویاست، گفت: متخصصان جوان و توانمند این نیرو با همکاری دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان توانسته‌اند نقش بسزایی در تقویت و ارتقای توان دفاع هوایی کشور ایفا کنند.
کد خبر: ۶۷۲۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰ - 11June 2024

پدافندهوایی یک نیروی بالنده و پویاست

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان شرقی، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه بازدید از یگان‌های پدافندی شمال‌غرب کشور با حضور در سایت رادار شهید برادری، توان عملیاتی این سایت و میزان آمادگی نیرو‌های مستقر در آن را مورد ارزیابی قرار داد.
امیر سرتیپ «صباحی فرد» گفت: کارکنان پدافند هوایی به عنوان جهادگران عرصه دفاع و امنیت هوایی با جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) توانستند به افتخاراتی دست پیدا کنند که در نوع خود بی نظیر است که نمونه این عمل را در "عملیات وعده صادق" به خوبی مشاهده کردیم.
وی با بیان اینکه پدافندهوایی یک نیروی بالنده و پویاست، خاطرنشان کرد: متخصصان جوان و توانمند این نیرو با همکاری دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان توانسته است نقش بسزایی در تقویت و ارتقای توان دفاع هوایی کشور ایفا کند.
فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با اشاره به اینکه بخش اعظمی از نیرو‌های مسلح را کارکنان وظیفه تشکیل می‌دهند، تصریح کرد: نهضت مهارت آموزی کارکنان وظیفه تحولی بنیادین در یگان‌های نیرو‌های مسلح در بحث مربوط به آموزش سربازان ایجاد کرده و لازم است این امر با جدیت بیشتر درنیروی پدافند هوایی دنبال شود تا سربازان عزیز هنگام ترخیص از خدمت مقدس سربازی با یک مهارت دوران سربازی را به پایان برسانند.
وی همچنین ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور و وظیفه، با بیان اینکه حضور شما برای حفظ و حراست از امنیت این یگان و کشور موجب آرامش هموطنان ایران اسلامی شده است، اظهار کرد: این احساس مسئولیت، اجری عظیم نزد خداوند متعال دارد و با هیچ پاداشی قابل جبران نیست.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار