همزمان با ایام دهه ولایت؛

آیین اختتامیه دومین دوره مسابقه سرود «هم‌سرا» برگزار می‌شود

آیین اختتامیه دومين دوره مسابقه سرود «هم‌سرا» ویژه خوانش گروه‌های سرود نوجوانان به مناسبت گراميداشت عيد غدير خم، در قالب اجرای گروه‌های سرود در فرهنگسراها برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۷۳۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۴ - 16June 2024

به گزارش گروه فرهنگ دفاع‌پرس، آیین اختتامیه دومين دوره مسابقه سرود «هم‌سرا» ویژه خوانش گروه‌های سرود نوجوانان به مناسبت گراميداشت عيد غدير خم، در قالب اجرای گروه‌های سرود در فرهنگسراها برگزار می‌شود.

آیین اختتامیه دومین دوره مسابقه سرود «هم‌سرا» برگزار می‌شود

 پس از اجرای موفق دوره اول مسابقه «هم‌سرا» در اسفند ۱۴۰۲ و با هماهنگی فرهنگسراها، با حضور بیش از ۵۰۰ نوجوان (دختر و پسر) در فرهنگسرا‌های شهر تهران، گروه‌های سرود تشکیل و تمرین آنها برای آمادگی جهت حضور در اختتامیه مسابقه که همزمان با عید غدیر خم و دهه ولایت برگزار می‌شود در حال انجام است.

آیین اختتامیه این دوره از مسابقات «هم‌سرا»، همزمان با برگزاری جشن‌های دهه ولایت و عید غدیر خم در پهنه‌های چهارگانه با حضور هیئت داوران، روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه، از ساعت ۱۰ در پهنه جنوب درفرهنگسرای ولا، روز یکشنبه ۳ تیر از ساعت ۱۰ در پهنه غرب در فرهنگسرای فردوس، روز چهارشنبه ۶ تیر از ساعت ۱۰ در پهنه شرق در فرهنگسرای اشراق و روز پنجشنبه ۷ تیر ماه از ساعت ۱۰ درپهنه شمال در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و گروه‌های سرود فرهنگسرا‌ها از نظر شاخصه‌های کوک، رعایت ریتم، آداب صحنه و خلاقیت در اجرا ارزیابی می‌شوند. 

گروه‌های سرود در فرهنگسرا‌های شهر تهران با هدف ایجاد هویت‌های جمعی نوجوانان حول این قالب موثر فرهنگی ایجاد شده است و بناست در مسیر رقابت فصلی این گروه‌ها به تقویت توانمندی خود بپردازند.

گفتنی است؛ طراحی و اجرای بخش‌های مختلف مراسم اختتامیه به عهده‌ی نوجوانان «حلقه‌های فرهنگسراها» است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نزدیک‌ترین فرهنگسرای محل سکونت خود مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها