تهیه کننده برنامه انتخاباتی مطرح کرد؛

طرح سوالات چالشی در مناظره‌های رادیو ایران

تهیه کننده ویژه برنامه انتخاباتی رادیو ایران گفت: «ایران امروز» با طرح سوالات چالشی به دنبال فراهم کردن فضایی برای شناخت هرچه بیشتر مخاطبان از نامزد‌های ریاست جمهوری است.
کد خبر: ۶۷۳۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۲ - 18June 2024

به گزارش گروه فرهنگ دفاع‌پرس، «عاطفه اقتداری» تهیه کننده ویژه برنامه انتخاباتی رادیو ایران اظهار داشت: تجربه دعوت از چهره‌های شاخص جریان‌های سیاسی و همچنین سیاستمداران در دوره‌های پیشین انتخابات ریاست جمهوری، دست اندرکاران برنامه «ایران امروز» را بر آن داشت تا با حضور نماینده‌هایی از دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا، ویژه برنامه «ایران امروز» را روانه آنتن کنند.

طرح سوالات چالشی در مناظره‌های رادیو ایران

این تهیه‌کننده ادامه داد: «ایران امروز» با رویکرد مناظره و طرح سوالات چالشی این امکان را برای مخاطب فراهم می‌کند که شناخت و درک عمیق تری از دیدگاه‌های نامزد‌های ریاست جمهوری برای حل مشکلات کشور پیدا کند. بیان معیار‌های رقابت انتخاباتی، تبیین دیدگاه نامزد‌های چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری از دیگر موضوعات این برنامه است.

وی گفت: ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری و اجرای رضا فرخی به صورت زنده، شنبه، یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۲:۴۰ از رادیو ایران و همزمان به شکل تصویری از تارنمای رادیو ایران و کارافزار ایرانصدا هم تقدیم مخاطبان گرامی این شبکه رادیویی می‌شود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها