آغاز بخش بین‌الملل جشنواره تلویزیونی مستند با موضوع «غزه»

هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند با اعلام فراخوان در ۴ بخش «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس مستند» و «مستندنگاری» آغاز به کار کرد.
کد خبر: ۶۷۳۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۵ - 18June 2024

به گزارش گروه فرهنگ دفاع‌پرس، هشتمین دوره این رویداد در بخش‌های «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس مستند» و «مستندنگاری» برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان تا ۲۵ مردادماه فرصت دارند تا در سایت جشنواره ثبت‌نام و آثار خود را ارسال کنند. 

آغاز بخش بین‌الملل با موضوع «غزه»/ فراخوان هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند منتشر شد

در بخش فیلم مستند، مستندسازان سراسر کشور باید آثار تولیدی خود از ابتدای سال ۱۴۰۰ به بعد را ارسال کنند. همچنین عکاسان فعال در حوزه عکاسی مستند نیز می‌توانند با ارسال آثار خود در این رویداد ملی شرکت کنند. در بخش مستندنگاری نیز جشنواره پذیرای گزارش‌های مستند خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالین رسانه‌ای خواهد بود. 

در هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند، همانند ۲ دوره قبلی مجموعه مستند‌ها نیز می‌توانند شرکت کنند و به رقابت با دیگر مجموعه‌ها بپردازند. همچنین به تمامی آثار راه یافته به جشنواره در بخش‌های مختلف حق پخش و حق التالیف اعطا خواهد شد. 

امسال برای نخستین بار، بخش بین‌الملل جشنواره تلویزیونی مستند با موضوع «غزه» آغاز به کار خواهد کرد و مستندسازان خارجی از کشور‌های مختلف می‌توانند مستند‌های خود درباره فلسطین و غزه را جهت شرکت در جشنواره به دبیرخانه  ارسال کنند.   

براساس این گزارش، علاقه‌مندان برای مطالعه فراخوان ثبت‌نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.festdoctv.com  یا صفحه آن در شبکه‌های اجتماعی به آدرس festdoctv.ir@ مراجعه کنند.

هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند مهر و آبان ۱۴۰۳ به دبیری حسین زارع‌زاده مدیر شبکه مستند سیما برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار