نشست برخط ستاد انتخابات خارج از کشور با روسای هیأت‌های اجرایی و نمایندگی‌های ایران

در نشست برخط ستاد انتخابات خارج از کشور با روسای هیأت‌های اجرایی و نمایندگی‌ها خارج از کشور آخرین اقدامات صورت گرفته برای برگزاری چهاردهمبن انتخابات ریاست جمهوری بررسی شد.
کد خبر: ۶۷۳۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۸ - 18June 2024

 به گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، نشست برخط ستاد انتخابات خارج از کشور با روسای هیأت‌های اجرایی و نمایندگی‌ها خارج از کشور برگزار شد.

نشست برخط ستاد انتخابات خارج از کشور با روسای هیأت‌های اجرایی و نمایندگی‌های ایران

 این نشست با حضور علیرضا بیکدلی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه و رئیس هیأت نظارت بر انتخابات، علیرضا محمودی مسئول برگزاری انتخابات خارج از کشور و ناصر کنعانی سخنگوی و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه با حضور اعضای ستاد‌های اجرایی انتخابات در حوزه‌های جغرافیایی مختلف برگزار شد.

 در این نشست‌ها آخرین اقدامات و پیگیری‌های صورت گرفته برای برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و بررسی حصول اطمینان از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات و زمینه حضور مشارکت حداکثری هموطنان ایرانی خارج از کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. سفرا و روسای نمایندگی‌های ایران ضمن تشریح آخرین تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته از جمله مشخص شدن ترکیب هیأت‌های اجرایی، سؤالات خود را مطرح کردند که پاسخ لازم ارائه شد.

 در نشست برخط با نمایندگی‌های حوزه‌های مختلف جغرافیایی از جمله اروپا، زمانی مدیرکل انتخابات شورای نگهبان و اعضای هیأت نظارت بر انتخابات خارج از کشور نیز حضور یافتند.

انتهای پیام/۹۵۵

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار