نوجوان مشهدی برگزیده جشنواره ادبی زیتون سرخ شد

«پرنیان هاشمی» نویسنده نوجوان مشهدی با حضور در رویداد ادبی زیتون سرخ؛ جزو نفرات برتر و برگزیده این رویداد قرار گرفت و از وی تقدیر شد.
کد خبر: ۶۷۳۷۴۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۳ - 19June 2024

نوجوان مشهدی برگزیده جشنواره ادبی زیتون سرخ شدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از استان خراسان رضوی، رویداد ادبی زیتون سرخ با محور‌های «کودک فلسطینی»، «رمضان در غزه»، «مقاومت و ایستادگی»، «فلسطین پاره تن اسلام»، «بأی ذنب قتلت»، «سکوت جهان» و «اَین المضطر»، در سه رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان برگزار شد.

با انتشار فراخوان این رویداد ادبی بیش از ۳۳۰ قطعه شعر،۵۰ قطعه داستان کوتاه، ۴۰ جستار و خلاصه کتاب، ۲۵ اثر در بخش کودک و نوجوان (ویژه بزرگسالان) و بیش از ۱۵۰ عکس‌نوشت به دبیرخانه ارسال و نهایتا صاحبان ۳۴ اثر برگزیده مورد تقدیر قرار گرفتند.

از خراسان رضوی و شهر مشهد نیز «پرنیان هاشمی» نویسنده نوجوان با حضور در این رویداد ادبی در بخش عکس‌نوشته کودکان در بین نفرات برتر و برگزیده قرار گرفت و از وی تقدیر شد.

در مراسم اختتامیه رویداد ادبی زیتون سرخ، «ناصر ابوشریف» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، سردار «محمدرضا موحد» فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) و جمعی از مسئولانی استان حضور داشتند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها