چهار حوزه نقش آفرینی بسیج دانشجویی در ایام انتخابات

عابدی با تشریح نقش آفرینی بسیج دانشجویی در راستای افزایش مشارکت در انتخابات در ۴ حوزه اصلی گفت: بسیج دانشجویی در دانشگاه با برگزاری مناظرات و جلسات سیاسی در صحن دانشگاه‌ها و خوابگاه به فعالیت می‌پردازد.
کد خبر: ۶۷۳۸۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۸ - 19June 2024

به گزارش دفاع‌پرس از یزد،«اکبر عابدی» مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در نشست مشترک با مسئولین قشر و اعضای بسیج اساتید استان یزد گفت: سیاست گذاری بسیج دانشجویی بر حضور فراگیر دانشجویان، گسترش و توسعه مخاطب، کار جدی و عمیق با محوریت حل مساله در دانشگاه‌ها تعیین گردیده است.

وی افزود: برای تحقق این سیاست‌ها قطعا هم افزایی بسیج دانشجویی و اساتید اجتناب ناپذیر است.

عابدی بیان داشت: رهبر انقلاب در ترسیم فضای جنگ شناختی و جنگ نرم دانشجویان را افسران جنگ نرم معرفی کردند. ایشان همچنین فرماندهان این جنگ را اساتید می‌دانند. این تاکیدات وظیفه ما را دو چندان می‌کند.

وی ابراز داشت: اکنون که هر دو قشر بسیج دانشجو و اساتید در محیط دانشگاه کار می‌کنند می‌بایست به نحو احسن با یکدیگر همکاری داشته و به فعالیت‌های هم ضریب بدهند. بسیج دانشجویی در این زمینه کاملا اعلام آمادگی می‌کند و همه تلاش خود را برای بهبود این ارتباط می‌کند. 

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد تاکید کرد: اعتقاد بنده این است که دانشگاه موتور پیشران جامعه بوده و موتور پیشران دانشگاه بسیج است.

وی با تشریح نقش آفرینی بسیج دانشجویی در راستای افزایش مشارکت در انتخابات در ۴ حوزه اصلی گفت: بسیج دانشجویی در دانشگاه با برگزاری مناظرات و جلسات سیاسی در صحن دانشگاه‌ها و خوابگاه به فعالیت می‌پردازد. در حوزه جامعه نیز با برگزاری تریبون‌های آزاد و تخاطب رو در رو با مخاطبان به بحث و گفتگو می‌نشیند. 

عابدی عنوان کرد: با توجه به گسترش استفاده از فضای مجازی، شبکه سازی در این فضا و انتشار گسترده محتوا نیز یکی از حوزه‌های فعالیت بسیج دانشجویی است. 

وی تاکید کرد: در لایه نخبگانی نیز که نیازمند همراهی بسیج اساتید است، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی و میزگرد‌های انتخاباتی در دستور کار است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها