به مناسبت روز بسیج اساتید؛

اساتید بسیجی نمونه دانشگاه‌های استان قم تجلیل شدند

همزمان با روز ملی بسیج اساتید، تعدادی از اساتید بسیجی نمونه دانشگاه‌های استان قم طی مراسمی در دانشگاه قم تجلیل شدند.
کد خبر: ۶۷۳۹۲۵
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۲ - 19June 2024

اساتید بسیجی نمونه دانشگاه‌های استان قم تجلیل شدندبه گزارش دفاع‌پرس از قم، همزمان با سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز ملی بسیج اساتید، تعدادی از اساتید بسیجی نمونه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان قم طی مراسمی در دانشکده فنی دانشگاه قم تجلیل شدند.

حجت الاسلام و المسلمین عسگر دیرباز عضو مجلس خبرگان رهبری و مسئول بسیج اساتید استان قم در این مراسم، با اشاره به نقش مهم اساتید در تبیین مسائل روز در جامعه به ویژه مسئله انتخابات و تبیین مشارکت حداکثری در بین مردم اظهار داشت: اساتید بسیجی با حضور در مسجد محل سکونت خود و همچنین در بین مردم می‌توانند یک زمینه و ظرفیتی از مهر و محبت و مهربانی و همچنین بالا رفتن مشارکت‌های اجتماعی در بین مردم را فراهم کنند.

وی همچنین با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره تبیین مسئله غدیر در بین قشر‌ها مختلف مردم، پرداختن به این امر و الگوگیری از آن را یک ضرورت دانست.

محمود علامه‌روشن جانشین مسئول بسیج اساتید استان قم نیز هدف از برگزاری این مراسم را تجدید پیمان اساتید بسیجی با نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری دانست و گفت: در این برنامه بر شعار انقلابی بودن و بسیجی بودن تاکید شد و بنابر نظر مقام معظم رهبری هر کس که دل در گرو انقلاب و نظام دارد بسیجی محسوب می‌شود.

در پایان با حضور سردار مهدی کبیری پور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع)، از اساتید برتر جشنواره علمی شهید چمران، ۱۴ تن از اساتید خانم که به عنوان الگوی سوم زن مسلمان شناخته شدند و همچنین اساتید فعال بسیجی که در طول سال با بسیج اساتید همکاری داشتند تجلیل شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها