سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران:

هیئت موسس خیرین دفاع مقدس مازندران یکی از جلوه‌های مردمی سازی شعار سال است

«عزیز زاده گرجی» گفت: یکی از جلوه‌های مردمی‌سازی که رهبر معظم انقلاب اسلامی در شعار سال نیز یاد کرد را در هیئت موسس خیرین دفاع مقدس مازندران مشاهده می‌کنیم.
کد خبر: ۶۷۳۹۸۹
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۶ - 20June 2024

هیئت موسس خیرین دفاع مقدس مازندران یکی از جلوه‌های مردمی سازی استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از مازندران، «قاسم عزیززاده گرجی» سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران امروز در در جلسه هیئت موسس مجمع خیرین دفاع مقدس که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: برای کار مستمر نیازمند ساختار هستیم که باید به جهت پایداری و استمرار قوام و دوام و خروجی داشته باشد.

وی با اشاره بر تشکیل هیئت موسس مجمع خیرین دفاع مقدس افزود: علاوه بر خیرین افرادی که خیرپرور هستند نیز باید در این هیئت عضو شوند که خیلی ارزشمند خواهد بود.

این مسئول با تاکید بر حضور بانوان در این هیئت موسس ادامه داد: یکی از جلوه‌های مردمی‌سازی که رهبر معظم انقلاب اسلامی در شعار سال نیز یاد کرد را در این هیئت مشاهده می‌کنیم.

عزیز زاده گرجی با بیان اینکه تولید در حوزه‌های مختلف باید جهش داشته باشد و حوزه خیرین نیز همینطور باید باشد، ادامه داد: هر وقت کارها به مردم واگذار شد به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی مردم کار را به سرانجام رساندند و این کار را باید واگذار کنیم به این جمع و جمع‌های مشابه و مطمئنیم که کار را تمام خواهد کرد.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با تاکید بر انسجام بخشی کار هیئت تصریح کرد: باید برای اتفاقات بزرگ در این زمینه در میدان حاضر باشیم که اثرش به مراتب بیشتر است.

عزیزاده گرجی با اشاره به اساسنامه هیئت موسس خیرین دفاع مقدس مازندران اذعان داشت: برای تولید محتوا اعضای هیئت باید نقش داشته باشند.

این مسئول با تاکید بر اینکه نیازمند آثار وزین در حوزه دفاع مقدس هستیم، خاطرنشان کرد: برای تولید اثر فاخر که به تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی برسد باید تلاش کنیم.

عزیز زاده گرجی با تاکید بر ایجاد مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در شهرستان‌ها گفت: همه دستگاه‌های دولتی وظیفه جدی دارند برای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران اهتمام ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار