نماینده ولی‌ فقیه در لرستان:

رأی‌ دادن مصداق عمل صالح است

حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: علاوه بر اینکه ما امروز به‌خاطر رضایت خداوند و با نیت به نفع مردم، هم ثواب عمل صالح را می‌بریم و هم در تمام خدماتی که رئیس‌جمهور انجام می‌دهد، شریک هستیم، این صدقه جاریه مستمر است.
کد خبر: ۶۷۵۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴ - 28June 2024

رأی‌دادن مصداق عمل صالح استبه گزارش دفاع‌پرس از لرستان، حجت‌الاسلام  والمسلمین «سید احمدرضا شاهرخی» نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، با حضور در محل شعبه اخذ رأی مدرسه ابتدایی توحید خرم‌آباد رأی خود را به صندوق انداخت و در سخنانی، اظهار داشت: خدا را سپاسگزاریم که امروز روز جمعه، هشت تیر توفیق داد همراه یا استاندار لرستان در جمع مردم خرم‌آباد حضور پیدا کردیم تا رأی بدهیم، رأی‌دادن مصداق عمل صالح است.

وی عنوان کرد: علاوه بر اینکه ما امروز به‌خاطر رضایت خداوند و با نیت به نفع مردم، هم ثواب عمل صالح را می‌بریم و هم در تمام خدماتی که رئیس‌جمهور انجام می‌دهد، شریک هستیم، این صدقه جاریه مستمر است.

نماینده ولی‌ فقیه در لرستان، تأکید کرد: از همه هم استانی‌های عزیز تقاضا دارم که بشتابند به سمت عمل خیر و این عمل خیر را هر چه زودتر انجام دهند و این ثواب کار نیک و پسندیده را در عمل خود ثبت کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها