سخنگوی شورای نگهبان:

هیچ مشکلی در فرآیند رای‌گیری نداریم

طحان‌نظیف ­با بیان اینکه­ به لطف خدا با هیچ مشکلی مواجه نیستیم، گفت: شاهد حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رای هستیم تا ان‌شاءالله سرنوشت چهار ساله خود را تعیین کنند.
کد خبر: ۶۷۵۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۱ - 28June 2024

به گزارش­ ­گروه سیاسی دفاع‌پرس، «هادی طحان‌نظیف» عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان امروز (جمعه ۸ تیر) در ­ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری­ اظهار داشت: از ساعت ۸ صبح فرایند رأی گیری آغاز شده است و به فضل خدا با هیچ مشکلی مواجه نیستیم.

هیچ مشکلی در فرآیند رای‌گیری نداریم

طحان‌نظیف افزود: دستگاه‌ها همه متصل هستند و احراز هویت‌ها به صورت برخط انجام می‌شود و برابر هماهنگی‌هایی که با عوامل اجرایی شده است با هیچ نگرانی و مشکلی مواجه نیستیم. همچنین همکاران ما در هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات و ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات حضور دارند و به لحظه گزارشات واصله را پیگیری می‌کنند و مردم نیز می‌توانند از طریق سامانه‌های مردم ناظر موضوعات را به ما منتقل کنند.

سخنگوی شورای نگهبان افزود: همچنین نمایندگان محترم­ نامزدها­ ­­در ستاد مرکزی انتخابات حضور دارند و من در جلسه با آنها به آنها اعلام کردم که اگر نکته و نگرانی دارند با ما در میان بگذارند. با توجه به اینکه این افراد در ستاد مستقر هستند، هر نکته‌ای که داشته باشند می‌توانند از نزدیک از طریق همکاران ما موضوعات را پیگیری کنند.

وی عنوان کرد: به لطف خدا با هیچ مشکلی مواجه نیستیم و شاهد حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رای هستیم تا ان شاءالله سرنوشت ۴ ساله خود را تعیین کنند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار