استاندار مازندران از شعب اخذ رأی در مناطق سیل‌زده سوادکوه بازدید کرد

«یوسف نوری» اساندار مازندران امروز با حضور در مناطق سیل‌زده شهرستان سوادکوه از شعبه اخذ رأی مسجدجامع زیراب بازدید کرد.
کد خبر: ۶۷۵۳۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۲ - 28June 2024

استاندار مازندران از شعب رأی در مناطق سیل‌زده سوادکوه بازدید کردبه گزارش دفاع‌پرس از مازندران، «یوسف نوری» استاندار مازندران امروز در شعبه اخذ رأی مسجدجامع زیراب شهرستان سوادکوه حضور یافت و در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی شعب برای رأی گیری پرشور مردم دیار علویان، اظهار داشت: ابتدا از شعبه اخذ رأی ساری، سپس ستاد انتخابات شهرستان ساری بازدید داشته‌ایم و به دلیل موقعیت سوادکوه به خاطر سیل اخیر برای عرض خدا قوت و بازدید از شهرستان حضور یافتیم.

استاندار مازندران با اشاره به زحمات مسئولان برای آماده کردن مقدمات رأی گیری دوره چهاردهم ریاست جمهوری در این شهرستان، به ۶۸ شعبه اخذ رأی شهرستان سوادکوه اشاره کرد و افزود: بخش مهم صندوق‌ها روستایی هستند و انتخابات با قدرت شروع شده است.

وی با اشاره به درصد بالای حضور مردم در این شعبه اخذ رأی ادامه داد: در این شهرستان انتخابات مجلس در دو مرحله برگزار شد و اکنون نیز سومین انتخابات در فاصله بسیار کم برگزار شده است.

نوری حضور مردم را مایه سربلندی، عزت و آبروی نظام دانست و ابراز امیدواری کرد تا شاهد حضور پرشور مردم در این دوره از انتخابات باشند.

این مسئول با بیان اینکه اکنون در موقعیت بسیار خوبی در زمینه گسترش تمدن نوین اسلامی با محوریت انقلاب اسلامی هستیم، از امام و شهدا یاد کرد و گفت: انشالله مردم با حضور خود، نقش خود در تعیین سرنوشت چهار ساله پیش رو ایفا کرده و بر مبنای ملاک رهبر معظم انقلاب اسلامی فرد اصلح را انتخاب کنند.

وی با اذعان بر وجود سیل و وجود بارندگی تا صبح امروز و سختی امر آماده سازی فرایندها، خاطرنشان کرد: اما با وجود این، صندوق‌ها با استفاده از راه‌های جایگزین به روستا‌ها منتقل شدند و در برخی موارد نیز صندوق‌ها پیشتر در روستا‌ها مستقر شدند و کار انتخابات امروز شروع شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها