رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی:

صف‌های طولانی در شعب اخذ رأی نشان‌دهنده اعتماد مردم به نظام است

«طالبی» گفت: از همان ساعات اولیه صبح، تشکیل صف‌های طولانی در شعبه‌های اخذ رأی استان را شاهدیم که نشان‌دهنده اعتماد خاص مردم نسبت به نظام و انقلاب است.
کد خبر: ۶۷۵۴۶۸
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷ - 28June 2024

صف‌های طولانی مردم در شعب اخذ رأی  نشان‌دهنده اعتماد مردم به نظام و انقلاب استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان جنوبی، «سید محمدرضا طالبی» رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی امروز (جمعه) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مردم با شور و هیجان خاصی پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و تمامی شعب اخذ رأی استان رأس ساعت ۸ صبح شروع به کار کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه مردم برای رأی دادن حتماً کارت ملی یا شناسنامه دارای کد ملی را به  همراه داشته باشند، بیان داشت: مردم اگر برای کد ملی مشکلی دارند ادارات ثبت احوال فعال هستند و می‌توانند کد ملی خود را اخذ کنند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی مطرح کرد: از همان ساعات اولیه صبح، تشکیل صف‌های طولانی در شعبه‌های اخذ رأی استان را شاهدیم که نشان‌دهنده اعتماد خاص مردم نسبت به نظام و انقلاب است.

طالبی با اعلام اینکه مردم اگر تخلفاتی مشاهده کردند، می‌توانند آن را همراه با مستندات به فرمانداری و یا سامانه مردم ناظر ارائه و ثبت کنند، تصریح کرد: ۷۷۲ شعبه اخذ رأی در استان پیش‌بینی شده که از این تعداد ۴۰۴ شعبه ثابت و ۳۶۸ شعبه سیار است که ۳۵۲ شهری و ۴۲۰ شعبه هم روستایی است.

وی سن رأی دادن را ۱۸ سال تمام عنوان و با اشاره به اینکه متولدین هشتم تیرماه ۱۳۸۵ به قبل می‌توانند رأی خود را به صندوق‌ها بیندازند از مردم خواست تا در تعرفه‌های انتخاباتی، حتماً اسم یک نامزد را بنویسند چرا که با درج نام افراد بیشتر رأی باطله محسوب می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی ضمن تأکید بر اینکه مردم مراجعه به شعب اخذ رأی را به ساعات پایانی شب موکول نکنند، گفت: به اندازه کافی شعبه اخذ رأی را در محلات مستقر کرده‌ایم تا مردم در صف‌های طولانی اذیت نشوند.

وی خاطرنشان کرد: افراد با شرایط خاص می‌توانند با شماره‌های ۳۲۲۱۴۰۰۱ و ۳۲۲۱۴۰۰۲ تماس بگیرند تا صندوق رأی به محل مورسکونت شان ارسال شود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها