رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان:

 ۴۰۰ خبرنگار گیلانی پوشش رسانه‌ای فرایند انتخابات را بر عهده دارند

سرهنگ پاسدار «پارسا» گفت: حدود ۴۰۰ خبرنگار گیلانی در شعب مختلف استان پوشش رسانه‌ای فرایند انتخابات ریاست جمهوری در گیلان را بر عهده دارند.
کد خبر: ۶۷۵۵۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۵ - 28June 2024

 ۴۰۰ خبرنگار گیلانی پوشش رسانه‌ای فرایند انتخابات را بر عهده دارندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از رشت، سرهنگ پاسدار «مهدی پارسا» رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان امرور در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به فرایند رأی گیری با حضور پرشور خبرنگاران گیلانی اظهار کرد: از نخستین لحظات شروع فرایند رأی‌گیری اصحاب رسانه، خبرنگاران و عکاسان خبری با حضور در مراکز شعب رأی حماسه حضورِ گیلانیان را ثبت کردند.

وی با تاکید بر نقش مؤثر اصحاب رسانه در ثبت شکوه حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه علاوه بر مبنای رسالت حرفه‌ای خبری خود، در حال ثبت حماسه حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری هستند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با قدردانی از حضور خستگی ناپذیر خبرنگاران، اصحاب رسانه و عکاسان در میدان بزرگ انتخابات افزود: اصحاب رسانه با حضور در شعب انتخابات سراسر استان به روایت حضور مردم می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه انتخاب آگاهانه و حضور حداکثری از مؤلفه‌های مهم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم است، بیان کرد: خلق حماسه حضور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم در امتداد شکوه حضور مردم در تشییع شهدای خدمت است و اصحاب رسانه در ثبت این حماسه بزرگ نقش آفرینند.

پارسا با بیان اینکه خبرنگاران بیش از ۱۳ خبرگزاری فعال گیلان در حال پوشش لحظه به لحظه خبر‌های انتخابات هستند، گفت: خبرنگاران کانون‌های ۱۶ گانه بسیج رسانه با حضور در شعب انتخابات سراسر استان شکوه حضور مردم را ثبت می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان افزود: حدود ۴۰۰ خبرنگار گیلانی در شعب مختلف استان پوشش رسانه‌ای فرایند انتخابات ریاست جمهوری در گیلان را بر عهده دارند.

انتهای پیام/

 

نظر شما
پربیننده ها