افزایش تعداد شهدای غزه به ۳۷ هزار و ۸۷۷ نفر

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که شمار کلی شهدای حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۳۷ هزار و ۸۷۷ شهید رسیده است.
کد خبر: ۶۷۵۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵ - 30June 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای جدیدترین آمار شهدا و زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون را اعلام کرد.

افایش تعداد شهدای غزه به ۳۷ هزار و ۸۷۷ نفر

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تاکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز حملات خود به نوار غزه در هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون ۳۷ هزار و ۸۷۷ فلسطینی را به شهادت رسانده است.

علاوه بر این بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه حملات ارتش رژیم صهیونیستی علیه این باریکه به زخمی‌شدن ۸۶ هزار و ۹۶۹ نفر از ساکنان نوار غزه انجامیده است.

همچنین این وزارتخانه فلسطینی تصریح کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته ۳ جنایت و کشتار را در حق فلسطینیان ساکن نوار غزه مرتکب شده است.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تصریح کرد که در پی این ۳ جنایت اشغالگران صهیونیست در حق فلسطینیان ساکن نوار غزه، ۴۳ نفر به شهادت رسیده‌اند.

این نهاد پزشکی فلسطینی بیان کرد که جنایت‌های ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه به زخمی‌شدن ۱۱۱ نفر از ساکنان این باریکه منجر شده است.

علاوه بر این پیکر شماری از قربانیان حملات ارتش رژیم صهیونیستی در خیابان‌ها و زیر آوار ساختمان‌های ویران‌شده نوار غزه قرار دارد و نیرو‌های اورژانس و سازمان پدافند غیرعامل نوار غزه قادر به دسترسی به آنان نیستند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار