مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین:

دشمن به دنبال دوقطبی سازی و مخدوش کردن خدمات جمهوری اسلامی است

حجت الاسلام «پورآرین» گفت: دوقطبی سازی و مخدوش نشان دادن خدمات انقلاب اسلامی ایران در دستور کار دشمن قرار گرفته است.
کد خبر: ۶۷۵۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۱ - 01July 2024

به گزارش دفاع‌پرس از قزوین، حجت الاسلام «یوسف پورآرین» مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین عصر یکشنبه در اجتماع مدیران هیئات مذهبی و مداحان اهل، بیت فعالین قرآنی، مبلغین، مبلغات و کنشگران فرهنگی و گرامیداشت روز قشر بسیج مداحان و هیئات مذهبی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین اظهار داشت: اگر در موضوعات جهاد تبیین قوی‌تر عمل می‌کردیم طبیعتاً امروز شاهد بروز مشکلات زیادی در جامعه نبودیم.

وی افزود: عده‌ای در فضای جامعه به دنبال دو قطبی سازی کاذب هستند که باید مراقب باشیم و اجازه ندهیم این دو قطبی در جامعه گسترش پیدا کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین با بیان اینکه برخی‌ها تلاش می‌کنند پیشرفت‌های انقلاب اسلامی را در ذهن مردم مخدوش کنند، تصریح کرد: دوقطبی سازی و مخدوش نشان دادن خدمات انقلاب اسلامی در دستور کار دشمن قرار گرفته است.

این مسئول تاکید کرد: عده‌ای برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود به تریبون دشمن تبدیل شده اند و در این مسیر همه دستاوردهای کشور را کمرنگ و یا نادیده می‌گیرند.

حجت الاسلام پورآرین یادآور شد: مهم‌ترین نسخه برای مقابله با کتمان حقیقت در جامعه جهاد تبیین است و تکلیف شرعی داریم حقایق و دستاوردهای کشور را به صورت چهره به چهره بازگو کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها