در اطلاعیه سپاه خوزستان آمده است؛

مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی است

اکنون در آستانه‌ انتخابات چهاردهمین دوره‌ ریاست‌جمهوری، مردم شریف استان خوزستان با حضور در پای صندوق‌های رای این عرصه‌ سیاسی را به پیروزی بزرگی دیگری بدل کنند تا مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشد.
کد خبر: ۶۷۶۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۱ - 01July 2024
مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی استبه گزارش دفاعپرس از خوزستان، سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان امروز با انتشار اطلاعیه‌ای از شهروندان خوزستان خواست تا با حضور در انتخابات، آن را به پیروزی بزرگ دیگری بدل کنند تا مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشد.
 
در این اطلاعیه آمده است:
 
انتخابات یکی از ارکان اصلی پیشرفت و از مهم‌ترین وسیله‌های رفع موانع پیشرفت کشور است.(امام خامنه ای)
 
۱۵ تیر فرصت حضوری دوباره برای نقش‌آفرینی شما بزرگواران برای انتخاب چهاردهمین رییس جمهور به عنوان اول شخص اجرایی و دومین مقام عالی کشور است. امروز در عرصه سیاست خارجی و داخلی بیش از هر زمان دیگری حضور حداکثری پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح می‌تواند ثبات و امنیت نظام اسلامی را در مواجهه با دشمنان این مردم صبور و مقاوم و تعامل قویتر با دوستان معنا بخشیده و موجبات سربلندی ایرانیان در اقصی‌ نقاط عالم را پدید آورد.
 
آنچه همواره در تاریخ باعظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نقطه‌ اطمینانی برای عظمت این کشور تبدیل شده، همت و تعهد مردمی است که در بزنگاه‌های مهم در هماوردی غیر مستقیم با دشمنان قسم خورده‌ی این نظام، شکوه پشتوانه‌ مردمی این نظام را در دنیا به مرحله‌ بروز و ظهور رسانده‌اند.
 
اکنون در آستانه‌ انتخابات چهاردهمین دوره‌ ریاست‌جمهوری، مردم شریف استان خوزستان با حضور در پای صندوق‌های رای این عرصه‌ سیاسی را به پیروزی بزرگی دیگری بدل کنند تا مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشد.
 
سپاه ولیعصر (عج) خوزستان با سپاس و قدردانی خالصانه و متواضعانه از حضور پرشکوه ملت ایران در مرحله اول چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و تشکر از دست‌اندرکاران اجرای انتخابات به ویژه حافظان نظم و امنیت، ضمن اظهار امیدواری نسبت به نقش آفرینی در مرحله دوم این انتخابات تاکید می‌کند که حضور مردم، در حقیقت پاسخ قاطع و نه بزرگ آنان به اردوگاه دشمنان و بدخواهان، سرافرازی، سربلندی و پیشروندگی انقلاب و نظام اسلامی بوده و به فضل الهی گشایش موثر در حل مسائل و مشکلات اقتصادی کشور و دشواری‌های معیشتی مردم را مژده خواهد داد.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار