ششمین میزخدمت پیگیری مسائل قضایی ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برپا شد

ششمین میز خدمت پیگیری و بررسی مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور رئیس مجتمع قضایی خانواده و معاون قضایی دادگستری شهرستان شیراز، در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزارشد.
کد خبر: ۶۷۶۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۹ - 01July 2024
ششمین میزخدمت پیگیری مسائل قضایی ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برپا شدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، ششمین میز خدمت پاسخگویی به سوالات و پیگیری مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران فارس با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی خورشیدی رئیس مجتمع قضایی خانواده و معاون قضایی دادگستری شهرستان شیراز و جمعی از قضات در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار شد.
 
«ابراهیم بیانی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در حاشیه برگزاری این میزخدمت اظهار داشت: به یاری خدا ششمین میز خدمت بررسی مشکلات قضایی و پاسخگویی به سوالات حقوقی ایثارگران برای نخستین بار در کشور به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزارشد که در این جلسه مشکلات قضایی ۴۰ نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان مورد بررسی قرار گفت و دستورات لازم برای پیگیری ویژه توسط مقام قضایی صادر شد.

بیانی هدف از برپایی این میز‌های خدمت را تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران عنوان کرد و گفت: در کنار بررسی مشکلات، رهنمود‌های قضایی توسط مقامات دادگستری و قضات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر ارائه می‌شود تا در مسیر درست قانونی بتوانند حرکت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین «علی خورشیدی» رئیس مجتمع قضایی خانواده و معاون قضایی دادگستری شهرستان شیراز نیز در حاشیه این مراسم، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای عرصه امنیت و عدالت، اظهار داشت: به مناسبت هفته قوه قضائیه مجموعه قضات دادگاه خانواده در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برای بررسی مشکلات قضایی خانواده شهدا و ایثارگران حضور پیدا کردند.

حجت الاسلام و المسلمین خورشیدی افزود: در این میز خدمت ضمن بررسی مشکلات پرونده‌های مرتبط با موضوع خانواده، دستورات لازم و موارد مرتبط با شعبات دادگاه‌های خانواده شهرستان شیراز صادر شد.

این مقام مسئول در پایان سخنان خود یادآور شد: مجدانه پیگیر موضوعات قضایی خانواده معظم شهدا و ایثارگران به صورت ویژه هستیم و امیدواریم اطاله دادرسی نداشته باشیم و در اسرع وقت به پرونده‌های آن عزیزان رسیدگی شود چراکه شهدا برگردن همه ما حق دارند و خانواده معظم شهدا ولی نعمتان ما هستند و هرچه داریم از شهدا است.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها