حزب‌الله لبنان ۲ شهرک صهیونیست‌نشین دیگر را هدف قرار داد

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که موضع‌گیری نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در ۲ شهرک صهیونیست‌نشین واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.
کد خبر: ۶۷۶۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۵ - 02July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌هایی جداگانه از حملات جدید خود به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

حزب‌الله لبنان ۲ شهرک صهیونیست‌نشین دیگر را هدف قرار داد

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستا‌های مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه در شهرک البیاضه، رزمندگان مقاومت اسلامی روز دوشنبه یکم جولای ۲۰۲۴ ساختمان‌هایی را در شهرک گرانوت هجلیل که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستا‌های مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه در شهرک بلیدا، رزمندگان مقاومت اسلامی روز دوشنبه یکم جولای ۲۰۲۴ ساختمان‌هایی را در شهرک کفرگلعادی که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی نیز به حملات متجاوزانه خود به جنوب لبنان ادامه می‌دهد. خبرنگار الجزیره گزارش داد که یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «جویا» در جنوب لبنان را هدف قرار داده است.

کمی پیش‌تر نیز خبرنگار المیادین گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «کفرشوبا» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها