فرمانده مرزبانی فراجا تاکید کرد؛

لزوم توجه ویژه به مقوله انسداد مرز و قاچاق در مرز‌ها

سردار گودرزی با تأکید بر تقویت روحیه دین باوری، انضباط و آموزش مرزبانان، گفت: باید به تشدید انسداد نوار مرزی در راستای جلوگیری از ورود و خروج قاچاق توجه ویژه شود.
کد خبر: ۶۷۶۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۶ - 02July 2024

به گزارش گروه جامعه دفاع‌پرس، سردار «احمدعلی گودرزی» فرمانده مرزبانی انتظامی در نشست با فرماندهان و معاونان مرزبانی استان کرمانشاه، اظهار داشت: حراست از کیان و حدود ایران اسلامی همواره مورد توجه ائمه اطهار (ع) و فرماندهی معظم کل قوا می‌باشد و هر تلاشی در جهت ارتقای امنیت این مرز و بوم عبادت و مورد رضای خداوند متعال است.

لزوم توجه ویژه به مقوله انسداد مرز و قاچاق در مرز‌ها

فرمانده مرزبانی فراجا در ادامه افزود: جغرافیای ما جغرافیای تهدید است و دشمنان می‌خواهند از تمام فاز‌های فرهنگی، اقتصادی و نظامی به ما ضربه وارد کنند لذا باید آگاهی، هوشیاری و آمادگی رزمی خود را حفظ کنیم.

سردار گودرزی توجه بیش از پیش به چهار عامل اساسی و تأثیرگذار در نحوه انجام وظیفه مرزبانان که همان تقویت روحیه دین باوری، انضباط، آموزش و تقویت قوای جسمانی می‌باشد را خواستار شد و اظهار کرد: مرزداران باید با آمادگی قابل قبول به طور شبانه روزی و با کمین‌ها و گشت‌های مداوم با هر گونه جرایم مرزی برخورد لازم را داشته و به تشدید انسداد نوار مرزی در راستای جلوگیری از ورود و خروج قاچاق توجه ویژه داشته باشند.

وی در ادامه گفت: ایران اسلامی با سایر کشور‌ها تفاوت بسیار دارد، ایران اسلامی رهبری فرزانه، آگاه به امور و وقایع روز جهان و استکبار ستیز دارد که در همه لحظات حساس تاریخ انقلاب با تصمیمات مدبرانه و قاطع، کشور را از خطرات و توطئه‌های بزرگ نجات داده است.

فرمانده مرزبانی فراجا افزود: در کار نظامی اشراف اطلاعاتی و تحلیل اطلاعاتی بسیار مهم و در مأموریت‌ها تأثیرگذار می‌باشد و با توجه به حساسیت منطقه در این زمان اشراف اطلاعاتی فرماندهان در حوزه مأموریتی خود بسیار ضروریست.

سردار گودرزی افزود: نیرو‌های مرزبانی ادامه دهندگان راه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند و در راه حفظ ایران اسلامی حتی از نثار جان خود دریغ نخواهند کرد و در همه عرصه‌ها این را به اثبات رسانده اند و با وجود مردم ولایت مدار و نیرو‌های مسلح مقتدر؛ دشمنان ایران اسلامی بدانند که هیچ گونه توفیقی در اجرای نقشه‌های شوم خود نخواهند داشت.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار