رئیس دانشگاه پیام‌نور فارس:

دانشگاهیان در جنگ‌ روایت‌ها، تردیدها را رفع کنند

«جاجرمی‌زاده» با بیان اینکه در جنگ رسانه و جنگ روایت‌ها ممکن است، موضوعات اشتباه درست جلوه داده شود، تأکید کرد که دانشگاهیان باید در این عرصه تردید‌ها را بزدایند.
کد خبر: ۶۷۶۴۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲ - 03July 2024
دانشگاهیان در جنگ‌ روایت‌ها، تردیدها را رفع کنندبه گزارش دفاع‌پرس از فارس، دوره آموزشی _ بصیرتی «حامیم» ویژه دانشجویان دانشگاه پیام‌نور استان فارس به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه در شیراز برگزار شد.
 
«محسن جاجرمی‌زاده» رئیس دانشگاه پیام‌نور فارس در این دوره آموزشی اظهار داشت: همه ما دانشگاهیان باید با بصیرت کامل و با شناخت قابلیت خودمان در جامعه در میدان باشیم همچنین  در جنگ رسانه و جنگ روایت‌ها ممکن است موضوعات اشتباه درست جلوه داده شود و ما به عنوان دانشگاهیان باید در این عرصه تردید‌ها را بزداییم و تاثیرگذار باشیم.
 
وی با اشاره به اینکه بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، جوانان ما تکیه‌گاه و محور اصلی حرکت انقلاب هستند، افزود: اگر نتوانیم خودمان را توانمند کرده و قدرت تحلیل پیدا کنیم، در صحنه عمل هم مردد شده و چه بسا تصمیمی که در زمان و مکان مناسب باید اتخاذ کنیم، انجام نشود.
 
جاجرمی‌زاده همچنین با تاکید بر اینکه دانشجو باید با چشم باز و عمق نگرش به مسائل نگاه کند، یادآور شد: مقام معظم رهبری فطرت‌های پاک دانشجویان و جوانان در سراسر جهان را خطاب قرار داده‌اند، چون با قرار گرفتن در مسیر درست تاریخ ارزش‌های انقلاب اسلامی را فریاد زدند و دفاع از مظلومین را در دستور کار قرار دادند.
 
این استاد دانشگاه افزود: ما وظیفه داریم معرفت خود را نسبت به الگو‌های حکمرانی در جمهوری اسلامی تقویت کنیم و ببینیم در این چند دهه چه جریان‌هایی شکل گرفتند و کدام جریان راه شهدا و انقلاب اسلامی را بهتر استمرار می‌بخشد.
 
رئیس دانشگاه پیام‌نور استان فارس همچنین با اشاره به اینکه امروز با یک هویت تاریخی گذشته و امتداد آینده روبه‌رو هستیم، افزود: گذشته ما اسلام ناب و پرچمداری دفاع از مظلومین است که هویتمان با آن گره خورده است و آینده‌ای که وعده تاریخ و وعده خداوند متعال یعنی پرچمداری یکی از اولیای الهی در جهان است بنابراین باید ببینیم کدام الگو ما را به هویت اصلی بازمی‌گرداند و آن مسیر را برای آیندگان ادامه می‌دهد.
 
وی ادامه داد: چشم مظلومین جهان به انتخابات ایران دوخته شده است و ان‌شاءالله مسیر تعالی بخشی که با رئیس جمهور شهید آغاز شده بود توسط مردم با انتخاب اصلح ادامه یابد.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار