واکنش حماس به عملیات ضدصهیونیستی کرمئیل

حماس با صدور بیانیه ای به عملیات ضدصهیونیستی در کرمئیل در شمال فلسطین اشغالی واکنش نشان داد و این عملیات را در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی دانست.
کد خبر: ۶۷۶۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۳ - 03July 2024

به گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس به نقل از خبرگزاری شهاب، حماس به عملیات ضدصهیونسیتی در کرمئیل در شمال فلسطین اشغالی واکنش نشان داد.

واکنش حماس به عملیات ضدصهیونیستی کرمئیل

حماس در بیانیه خود اعلام کرد: عملیات الجلیل واکنشی طبیعی به جنایات اشغالگران است و مقاومت تنها راه دفاع از ملت فلسطین و حمایت از حقوق آن است. عملیات شهادت طلبانه انجام شده از سوی یکی از قهرمانان ملت ما از داخل اراضی اشغالی علیه نظامیان اشغالگر در شهرک کرمئیل در الجلیل در شمال فلسطین اشغالی که صبح امروز انجام شد، واکنشی طبیعی به جنایات اشغالگران و حملات خونبار آنها علیه ملت ما در غزه و کرانه باختری است.

در این بیانیه آمده است: باردیگر تاکید می کنیم که عملیات شجاعانه مقاومت در طولکرم و جنین و داخل اراضی اشغالی و خوارکردن ارتش رژیم صهیونیستی در غزه در چارچوب عملیات طوفان الاقصی، تنها راه واکنش به این اشغالگر جنایتکار و در راستای حق مشروع ملت فلسطین در آزادی اراضی و بازپس گیری مقدسات و تعیین سرنوشتش است.

حماس بیان کرد: ما از ملت فلسطین می خواهیم که بر شدت مقاومت بیافزایند و با نظامیان دشمن جنایتکار و شهرک نشینان تروریست در هر مکان و طرحهای اشغاالگران برای نابودی آرمان فلسطین و پایمال کردن حق ما، مقابله کنند.

انتهای پیام/371

نظر شما
پربیننده ها