مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) شیراز:

عیار ظهور با حضور در عرصه انتخابات مشخص می‌شود

«روزبهی»، انتخابات را آیینه انعکاس رفتار اجتماعی، سیاسی مردم دانست و گفت: عیار ظهور با حضور در عرصه انتخابات مشخص می‌شود.
کد خبر: ۶۷۶۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۲ - 04July 2024
عیار ظهور با حضور در عرصه انتخابات مشخص می شودبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، «حسین روزبهی» مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) شیراز صبح امروز در جمع فعالان عرصه سیاسی، با بیان اینکه انتخابات عرصه امتحان مردم در این برهه حساس است اظهار داشت: ان‌شاء‌الله در روز جمعه با حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح رفتار اجتماعی، چگونگی حضور گسترده در جهت تعیین رییس جمهور اصلح را به دنیا اثبات خواهیم کرد.
 
مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) شیراز با ابراز این که تمام رسانه‌های جهان منتظر رفتار اجتماعی مردم ایران مبنی بر چگونگی حضور در عرصه انتخابات هستند تا خبر این عرصه مهم را به کل دنیا مخابره کنند، بیان داشت: حضور گسترده مردم در این انتخابات نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر بدخواهان، ظالمان، منافقان و کسانی که دنبال ایجاد دوقطبی، ایجاد یأس و نامیدی در بین مردم هستند محفوظ می‌دارد.
 
روزبهی، در ادامه رفتار اجتماعی مردم را در این برهه حساس، مهم دانست و افزود: هر نوع انتخاب می‌تواند خار چشمی برای دشمنان نظام و انقلاب باشد، اما انتخاب فرد اصلح تیری به قلب شیاطین زمان، صهیونیست‌ها و تفکر صهیونیسم جهان است. 
 
وی انتخابات را آیینه انعکاس رفتار اجتماعی مردم دانست و گفت: عیار ظهور با حضور در عرصه انتخابات مشخص می‌شود.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها