فرمانده انتظامی مازندران خبر داد؛

آمادگی پلیس مازندران برای تأمین نظم و امنیت مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

سردار «مفخمی شهرستانی» از آمادگی کامل پلیس مازندران برای تأمین نظم و امنیت مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
کد خبر: ۶۷۶۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۴ - 04July 2024

آمادگی پلیس مازندران برای تامین نظم و امنیت مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوریبه گزارش دفاع‌پرس از مازندران، سردار «حسن مفخمی شهرستانی» فرمانده انتظامی مازندران امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این فرماندهی با اتخاذ تدابیر و تمهیدات ویژه در سه مرحله قبل، حین و بعد از انتخابات، اقدامات لازم برای تامین نظم و امنیت دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در ۱۵ تیر را در دستور کار قرار داده است.

وی از آمادگی کامل پلیس مازندران برای برقراری نظم و امنیت سه هزار و ۲۲۸ صندوق اخذ رأی در سطح استان خبر داد و افزود: از مجموعه صندوق‌های اخذ رأی ۶۰ درصد توسط مأموران انتظامی و ۴۰ درصد توسط برادران سپاه کربلای استان محافظت خواهد شد که جا دارد از مجموعه همه این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.

سردار مفخمی شهرستانی همچنین از حفاظت و حراست از محل‌های تجمیع صندوق‌های اخذ رای در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های سطح استان حین و بعد از برگزاری انتخابات خبر داد. 

وی با اشاره به اینکه برای تأمین امنیت مکان‌های تجمع افراد در جهت حضور حداکثری و افزایش مشارکت انتخاباتی حین برگزاری انتخابات تمهیدات لازم اندیشیده شده، افزود: با عنایت به تعطیلات آخرهفته و حضور مسافران و گردشگران در محور‌های مواصلاتی، تفرجگاه‌ها و سواحل دریا، پیش بینی‌های لازم برای تامین نظم و امنیت انتظامی و ترافیکی در این مناطق نیز در دستور کار قرار دارد. 

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: یکی از مأموریت‌های مهم پلیس، تأمین نظم و امنیت پس از برگزاری انتخابات است که پلیس با تدابیر و تمهیدات ویژه برای مدیریت هیجانات انتخاباتی نسبت به کنترل معابرعمومی و امنیت ترافیکی اقدامات لازم را در دستور کار خود دارد.

وی از وفاق و همدلی همه دستگاه‌های امنیتی و انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و ابراز امیدواری کرد: بحمدالله اشراف کامل نسبت به همه موضوعات امنیتی، انتظامی و ترافیکی درسطح استان وجود دارد و این انتخابات به یاری خداوند و همکاری خوب مردم ولایتمدار استان با فرزندان خود در مجموعه انتظامی در امنیت کامل برگزار خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان از همه کارکنان انتظامی استان و خانواده‌های آنان در انجام وظایف و مأموریت‌های خطیر قدردانی کرد و خطاب به شهروندان و مردم استان، گفت: در صورت مشاهده هرگونه موارد سوء امنیتی و انتظامی سریعاً مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها