رئیس کل دادگستری فارس:

روند رأی‌گیری در فارس بدون هیچ خللی در حال انجام است

حجت‌الاسلام والمسلمین «موسوی» با بیان اینکه هیچ خللی در روند رأی‌گیری در استان وجود ندارد، گفت: همه چیز آماده انتخابات پرشور در استان بوده و هیچ مشکلی گزارش نشده است.
کد خبر: ۶۷۶۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۸ - 05July 2024
روند رأی‌گیری در فارس بدون هیچ خللی در حال انجام استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدکاظم موسوی» رئیس دادگستری فارس امروز ۱۵ تیرماه در حاشیه انداختن رأی خود در شعبه حرم مطهر شاهچراغ (ع) اظهار داشت: در استان بزرگ و پهناور فارس، الحمدالله از همان دقایق اول یعنی دقیقاً از ساعت ۸ صبح انتخابات شروع شده است.
 
وی افزود: انتخابات پرشوری را مخصوصاً در حرم مطهر حضرت میرمحمد بن موسی الکاظم (ع) می‌بینیم. صف عظیمی از مردم منتظر هستند تا رای آنها اخذ شود.
 
موسوی با توجه به خبر‌هایی که در سرتاسر استان گزارش می‌شود، گفت: همه چیز آماده انتخابات پرشور در استان بوده و هیچ مشکلی گزارش نشده است. به حمدالله انتخابات در کمال امنیت و آرامش در حال برگزاری است و رأی‌گیری شروع شده است.
 
رئیس دادگستری فارس بیان کرد: ناظرین و مجریان پای کار هستند و امنیت در استان کاملاً برقرار است. امیدواریم که همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند مشارکت خوب و اثرگذاری داشته باشیم.
 
موسوی با مخاطب قرار دادن اصحاب رسانه، توصیه کرد: اصحاب رسانه، حضور پر شور ملت را نشان دهند تا مردم ترغیب به مشارکت گسترده در انتخابات شوند.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار