فرمانده سپاه قدس گیلان:

حضور مردم در انتخابات موجب تولید قدرت نرم برای نظام می‌شود

سردار «دامغانی» با بیان اینکه انتخابات برای کشور افتخارآفرین و هویت ساز است، گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای موجب تولید قدرت نرم برای نظام می‌شود.
کد خبر: ۶۷۶۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۶ - 05July 2024

حضور مردم در انتخابات موجب تولید قدرت نرم برای نظام می‌شودبه گزارش دفاع‌پرس از رشت، سردار «حمید دامغانی» فرمانده سپاه قدس گیلان امروز پس از رای دادن در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محله سلیمانداراب رشت و در مزار شهید میرزا کوچک خان جنگلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه انتخابات برای کشور افتخارآفرین و هویت ساز است، اظهار داشت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای موجب تولید قدرت نرم برای نظام می‌شود و دشمن متوجه پشتیبانی نظام توسط ملت می‌شوند.  

وی با بیان اینکه امروز مسائل داخلی و خارجی کشور‌ها با یکدیر پیوستگی دارد، گفت: اگر می‌خواهیم مشکلات حل شود و در این شرایط حساس جایگاه ایران را در جهان تثبیت کنیم نیاز به حضور خداکثری مردم در انتخابات است.  

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه رئیس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است  و می‌تواند در جهت احقاق حقوق مردم تلاش کند، افزود: رئیس جمهور هر مقدار با آرای بالاتری انتخاب شود از یک پشتوانه بیشتر مردمی برخوردار هست و به عنوان مقام اول اجرایی کشور می‌تواند برنامه‌های خود را بهتر و سریعتر انجام دهد.

انتهای پیام/

 

 

 

نظر شما
پربیننده ها