فرماندار شهرستان لامرد:

جمهوری اسلامی از ابتدا متکی به نظر و خواست مردم است

«خضری» گفت: جمهوری اسلامی از ابتدا به خواست و اراده مردم متکی بوده و در تمامی مواقع حساس و بحرانی، با حضور مردم در صحنه با سرافرازی و پیروزی از آنها عبور کرده است.
کد خبر: ۶۷۶۹۷۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۷ - 05July 2024
جمهوری اسلامی از ابتدا متکی به نظر و خواست مردم استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، همزمان با آغاز رای گیری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شعب اخذ رای، مهندس احمد خضری فرماندار شهرستان لامرد در ساعات اولیه با حضور در شعبه شماره ۱۶ مدرسه شهید برزگر لامرد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت و رای خود را به صندوق انداخت.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان لامرد، پس از انداختن رای خود به صندوق در جمع اصحاب رسانه حاضر شد و اظهار کرد: جمهوری اسلامی از ابتدا به نظر، خواست و اراده مردم متکی بوده و در تمامی مراحل، گردنه‌ها و مواقع حساس و بحرانی، با حضور مردم در صحنه با سرافرازی و پیروزی از آنها عبور کرده است.
 
وی تصریح کرد: رای دادن مردم و شرکت آنان در پای صندوق‌های رای مصداق یک جهاد است که شرکت در این حماسه سیاسی دشمنان را از توطئه علیه کشورمان مایوس می‌کند و آنها قدرت ملی، همبستگی و همدلی ملت ایران را مشاهده می‌کنند.
 
بنابه گفته خضری، ناظران مختلف علاوه بر هیئت‌های اجرایی و نمایندگان فرماندار و بازرسان بر سر صندوق‌ها حضور دارند و همه امور کامل تحت نظارت قرار دارد تا یک انتخابات در تراز جمهوری اسلامی ایران رقم بخورد.
 
وی تاکید کرد: مردم شهرستان لامرد در ساعات اولیه به شعب اخذ رأی مراجعه کنند و آرا خود را به صندوق بیاندازند چرا که دوستان و دشمنان جمهوری اسلامی چشم به انتخابات ایران اسلامی دوخته‌اند.
 
این مقام مسئول گفت: انتخابات ریاست جمهوری هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود، اما به علت حادثه جانکاه شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان و بر اساس قانون اساسی که ظرف مدت ۵۰ روز باید رئیس جمهور جدید انتخاب شود، برگزاری انتخابات در دستور کار قرار گرفت.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار