قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان از حضور مردم در مرحله دوم انتخابات

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان با صدور پیامی از حضور حماسی مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کردند.
کد خبر: ۶۷۷۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۳ - 06July 2024

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از زنجان، آیت‌الله «شیخ علی خاتمی» نماینده ولی فقیه در استان و «محسن افشارچی» استاندار زنجان با صدور پیامی از حضور حماسی مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کردند.

در این پیام آمده است: باری دیگر انتخاباتی سالم، رقابتی و باشکوه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شد و مردم انقلابی و ولایتمدار دیار شور و شعور حسینی با احساس وظیفه و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب در پای صندوق های رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حضور یافتند.

در این بیانیه آمده است: امروز یکبار دیگر جهانیان، شکوه و افتخارآفرینی ملت قهرمان و به ویژه مردم دیار شور و شعور حسینی را در پای صندوق های رای و مشارکت بالای آنها در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مشاهده کردند که تکمیل کننده حماسه حضور آنان در مراسم تشییع و تدفین شهدای خدمت به ویژه شهید آیت الله سید «ابراهیم رئیسی» هشتمین رئیس جمهور ایران شد. 

در بیانیه امام جمعه و استاندار زنجان آمده است: اینجانبان ضمن تشکر از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، روستائیان و عشایر، جوانان، اصناف مختلف، فرهنگیان و دانشجویان برای حضور در پای صندوق های رای جهت تعیین سرنوشت کشور و همچنین تشکر از زحمات تمامی عوامل و دست اندرکاران برگزاری این رویداد مهم و سرنوشت ساز، به جناب آقای دکتر پزشکیان منتخب ملت ایران تبریک عرض می نماییم.

 در پایان این بیانیه آمده است: امیدواریم با پایان یافتن رقابت‌های انتخاباتی شاهد آغاز رفاقت‌ها و کمک به رئیس جمهور منتخب برای توسعه و پیشرفت همه جانبه میهن اسلامی تحت هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب باشیم.

انتهای پیام

نظر شما
پربیننده ها