اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم نیروی زمینی سپاه برگزار شد

اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم نیروی زمینی سپاه با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو برگزار شد.
کد خبر: ۶۷۷۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵ - 07July 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، مراسم اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم نیروی زمینی سپاه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین «محمدهادی رضایی» مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو برگزار شد.

اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم نیروی زمینی سپاه برگزار شد

در این مراسم، مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه با اشاره به اهمیت قرآن کریم در آیات و روایات اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه با جدیت از فعالان قرآنی حمایت می‌کند.

حجت‌الاسلام رضایی افزود: اهتمام ویژه به امور قرآنی در رده‌های نیروی زمینی سپاه به صورت ویژه پیگیری می‌شود و این مطالبه جدی ما است.

وی با تاکید بر اهمیت قرآن کریم و لزوم حمایت همه رده‌ها از حافظان قرآن اضافه کرد: پیشرفت در حوزه جذب حافظان قرآنی لازم و ضروری است و نیروی زمینی سپاه در این زمینه همت ویژه‌ای دارد.

در ادامه این مراسم، سرهنگ پاسدار «شهرام عسکریان» معاون روابط عمومی نیروی زمینی سپاه با اشاره به اهمیت قرآن کریم عنوان کرد: این نیرو همیشه در برگزاری مسابقات و محافل انس با قرآن کریم پیشرو بوده است.

سرهنگ عسکریان افزود: نیروی زمینی سپاه در برگزاری کارگاه‌های آموزشی قرآنی همت ویژه‌ای را به کار بسته و همه یگان‌ها در این زمینه اقدام می‌کنند. 

معاون روابط عمومی نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: امسال قرارگاه کربلا و تیپ ۲۱ امام رضا علیه السلام در زمینه برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌ها و مسابقات قرآنی پیشرو بوده است و این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

وی اضافه کرد: افرادی که در مسابقات سراسری قرآن کریم نیروی زمینی سپاه مقام کسب کرده‌اند، باید تلاش‌های خود را دو چندان کنند تا در مسابقات سپاه و نیرو‌های مسلح حائز رتبه شوند. 

سرهنگ عسکریان در پایان خاطرنشان کرد: تجهیزات مرتبط با یادگیری و حفظ قرآن کریم تهیه شده و در این مسابقات در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفته است.

در پایان این مسابقات با حضور فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه از نفرات برتر در رشته‌های مختلف قرآن کریم با اهداء لوح و هدایایی نقدی تجلیل شد. 

انتهای پیام / 271

نظر شما
پربیننده ها