پیام تبریک آیت‌الله نورمفیدی به رئیس جمهور منتخب

نماینده ولی فقیه در استان گلستان در پیام تبریک به مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب ایران گفت: امیدوارم با بهره گیری از شایستگان فارغ از تعلقات گروهی و جناحی زمینه وحدت و همدلی افزون تر برای حل مشکلات و رشد و پیشرفت کشور و اعتلای ایران اسلامی فراهم شود.
کد خبر: ۶۷۷۱۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۱ - 07July 2024

پیام تبریک حضرت آیت الله نورمفیدی به رئیس جمهور منتخب

به گزارش دفاع‌پرس از گلستان، آیت الله «سیدکاظم نورمفیدی» نماینده ولی فقیه در گلستان در پیامی انتخاب «مسعود پزشکیان» به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

 بسمه تعالی

 جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان «دامت توفیقاته»

 بعدالسلام و التحیه حضور ارزشمند ملت سرافراز و مقاوم ایران در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به ویژه در مرحله دوم علیرغم تلاش های گسترده معاندان و بدخواهان و برخی مشکلات بخصوص گرفتاریهای معیشتی ملت مقاوم و صبور، حاکی از عمق بینش و اعتماد قلبی و احساس مسئولیت دینی و ملی احاد مردم شریف نسبت به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و دلبستگی به این سرزمین است و بدون تردید موجب افزایش اقتدار کشور و دفع شرارت های دشمنان خواهد گردید.

 اینجانب ضمن عرض تبریک به جنابعالی از سوی خود و مردم شریف استان گلستان اعم از شیعه و سنی به مناسبت جلب اعتماد مردم بزرگوار به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران ،با شناخت دیرینه ای که از سلامت نفس، سعه صدر و تجربه های ارزشمند جنابعالی دارم امیدوارم با بهره گیری از شایستگان فارغ از تعلقات گروهی و جناحی زمینه وحدت و همدلی افزون تر برای حل مشکلات و رشد و پیشرفت کشور و اعتلای ایران اسلامی فراهم شده و همگان دست در دست یکدیگر تحت رهبری های داهیانه رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» گام های اساسی برای کاستن آلام ملت بزرگ ایران و درخشش بیشتر جمهوری اسلامی ایران بردارند.

امیدوارم با بهره گیری از شایستگان فارغ از تعلقات گروهی و جناحی زمینه وحدت و همدلی افزون تر برای حل مشکلات و رشد و پیشرفت کشور و اعتلای ایران اسلامی فراهم شود.

 جنابعالی همانگونه که کرارا در این ایام تاکید نمودید که من عضو هیچ حزبی نیستم می توانید با شکستن فضای باند بازی راه تازه ای را در مدیریت اجرایی کشور بگشایید که در آن همه معتقدان به نظام و انقلاب و ایران بتوانند بر اساس مراتب تعهد و لیاقت و توانمندی در جایگاه مناسب به خدمت به مردم بپردازند. دوام توفیقات جنابعالی از خداوند منان مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته «سید کاظم نورمفیدی»

انتهای پیام / 

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار