نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

شهید رئیسی پرچمدار نهضت خدمت رسانی است

حجت‌الاسلام «علیدادی سلیمانی»گفت: یکی از ویژگی های انتخابات در ایران مهندسی نبودن انتخابات و سرکارآمدن دولتی غیرهمسو با دولت مجری است.
کد خبر: ۶۷۷۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۵ - 07July 2024

شهید رئیسی پرچمدار نهضت خدمت رسانی است

به گزارش خبرنگار دفاع پرس از کرمان،حجت‌الاسلام «حسن علیدادی سلیمانی» یکشنبه ۱۷ تیر ماه در جمع فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان (یازدهمین همایش ایران قوی) اظهار داشت: بخشی از ماموریت استانداران و فرمانداران مربوط به انتخابات است و به عنوان فردی که از نزدیک چند انتخابات را تجربه کردم، شهادت می‌دهم که شما در انتخابات‌های سه ماه گذشته به اصول مدنظر مقام معظم رهبری کاملا پایبند بودید. 

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان افزود: کار دشواری است که انسان نظر شخصی خود را در ماموریت محوله‌اش دخالت ندهد و از نفوذ خود استفاده نکند. 
 
حجت‌الاسلام علیدادی به چهار مولفه «سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت» مدنظر رهبر معظم انقلاب در مورد انتخابات اشاره داشت و تصریح کرد: انتخابات گذشته مجلس و ریاست جمهوری اخیر، جزو کارنامه درخشان دوره مدیریتی مسئولان دولت آیت‌الله رئیسی است و با افتخار می‌توانید ادعا کنید که انتخابات سالم، با امنیت، مشارکت و رقابتی را برگزار کردید. 
 
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان ادامه داد: نگاه عدالت‌محوری اجازه نداد که کوچکترین دخالتی به لحاظ اجرایی در ماموریت خود داشته باشید که نکته قابل تحسینی است.
 
وی، از افتخارات جمهوری اسلامی ایران را مهندسی نبودن انتخابات آن عنوان کرد و گفت: نوعا در برگزاری انتخابات‌ها، دولت بعدی با دولتی که انتخابات را برگزار می‌کند، همسو نبوده است. 
 
علیدادی بیان کرد: نتایج انتخابات اخیر نشان داد که در امانت کامل، فردی که بیشترین رای مردمی را داشته باشد، رئیس جمهور می‌شود؛ اما گاهی برخی داخلی‌ها به صورت ناجوانمردانه و خارجی‌ها خباثت‌آلود، اتهام مهندسی به انتخابات را می‌زنند. 
 
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: دو نگاه اخلاص و عدالت‌محوری در بدنه اجرایی دولت و استان، مسئولان ما را امر به این می‌کند که تا لحظه آخر مسئولیت همانگونه عمل کنند که اولین روز به کار گرفتند.
 
وی افزود: همه باید روزی مسئولیتمان را تحویل دهیم، اما اینکه چه چیز تحویل گرفتیم، چگونه عمل کردیم و چه چیز تحویل می‌دهیم برای دنیا و آخرت ما مهم است؛ لذا با قدرت و قاطعیت نهضت خدمت‌رسانی را که پرچمدار آن به صورت ویژه دولت شهید رئیسی است، کامل جلو ببرید.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار