فرمانده سپاه قدس گیلان:

برخی مدعیان در پیاده‌سازی مکتب امامین انقلاب کوتاهی می‌کنند

سردار «دامغانی» گفت: همانطور که در دوران امام حسین (ع) عده‌ای فقط در ظاهر به امام علاقه‌مند بودند در این دوران هم افرادی هستند که علاقه شدیدی به امامین انقلاب دارند، اما در پیاده‌سازی مکتب امامین انقلاب کوتاهی می‌کنند.
کد خبر: ۶۷۷۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۶ - 07July 2024

برخی مدعیان در پیاده‌سازی مکتب امامین انقلاب کوتاهی می‌کنندبه گزارش دفاع‌پرس از رشت، سردار «حمید دامغانی» فرمانده سپاه قدس استان گیلان امروز در همایش تکریم از پیرغلامان حسینی در زورخانه امام علی (ع) رشت اظهار کرد: زورخانه پیونددهنده ورزش و فرهنگ دینی است و برگزاری این همایش در این مکان بسیار ارزشمند و قابل ستایش است.  

وی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ عاشورایی در ابعاد مختلف تصریح کرد: پیوند فرهنگ و ورزش زورخانه‌ای با مکتب حسینی به ترویج شعائر اسلامی کمک می‌کند.

سردار دامغانی با اشاره به اهمیت شور همراه با شعور حسینی بیان کرد: شناخت مکتب عاشورا و هدف قیام امام حسین (ع) بسیار اهمیت دارد.

به گفته وی، بازخوانی حادثه عاشورا باید با تبیین اهداف قیام امام حسین (ع) توأم باشد.  

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مکتب قیام عاشورا باید در جامعه پیاده‌سازی شود، گفت: عده‌ای در روز عاشورا برای امام حسین (ع) اشک می‌ریختند و سوگوار بودند، اما اعتقادی به مکتب امام حسین (ع) نداشتند.

سردار دامغانی با مقایسه دوران امام حسین (ع) و امروز بیان کرد: همانطور که در دوران امام حسین (ع) عده‌ای فقط در ظاهر به امام علاقه‌مند بودند در این دوران هم افرادی هستند که علاقه شدیدی به امامین انقلاب دارند، اما در پیاده‌سازی مکتب امامین انقلاب کوتاهی می‌کنند.

وی با اشاره به حضور باشکوه و حماسی مردم در انتخابات اخیر افزود: حضور باشکوه مردم در انتخابات اخیر منجر به تولید قدرت و عزت نظام اسلامی می‌شود.

انتهای پیام/

 

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار