سید حسن نصرالله:

حزب‌الله در راستای حمایت از غزه وارد نبرد با دشمن صهیونیستی شد

دبیرکل حزب الله لبنان بار دیگر از رژیم صهیونیستی به دلیل نسل‌کشی فلسطینیان در غزه به تندی انتقاد کرد.
کد خبر: ۶۷۷۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۴ - 08July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المنار، سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت دومین شب ماه محرم الحرام در مجموعه سید الشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت به ایراد سخنرانی پرداخت.

حزب‌الله در راستای حمایت از غزه وارد نبرد با دشمن صهیونیستی شد

وی در این سخنرانی که ابعاد مذهبی بر سایر ابعاد آن برتری داشت، با اشاره به جنگ غزه گفت: مراسم امسال محرم و زنده نگه داشتن یاد امام حسین (ع) با سال‌های گذشته متفاوت است. ما امسال در قلب طوفان الاقصی، عملیات نظامی حماس علیه دشمن صهیونیست قرار داریم.

نصرالله در ادامه خاطر نشان کرد: حزب الله لبنان با عزم استوار و در راستای حمایت از غزه و ملت فلسطین وارد نبرد با دشمن صهیونیست شد. اکنون نزدیکان ما می‌گویند شما در جای درست ایستاده‌اید و برای جنگ آمده هستید.

دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به ۹ ماه توحش رژیم صهیونیستی در غزه، تاکید کرد: هر کس که شرایط فلسطینیان طی جنگ را ببیند و آن را نادیده بگیرد از منظر عقلی و روحی مرده است. از این رو، ما باید هر کاری که می‌توانیم برای غزه انجام دهید زیرا از ما درباره این جنگ در روز قیامت پرسش خواهد شد.

سید حسن نصرالله کمک به حق را مسئولیت حزب الله معرفی کرد و گفت: زمانی که به یاری حق بشتابید شاهد هیاهو و سروصدا خواهید بود. در این راه، افرادی شهید شده و خانه‌هایی ویران خواهد شد. اما در عین حال ما به خود می‌گوئیم اگر صاحب حق هستیم، یک لحظه هم نباید عقب نشینی کنیم.

انتهای پیام/ 

نظر شما
پربیننده ها