پیام تبریک هنیه به پزشکیان؛

ملت فلسطین به توانمندی‌های شما اطمینان دارد

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی به رئیس جمهور منتخب ایران، برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب ایشان را تبریک گفت.
کد خبر: ۶۷۷۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۹ - 08July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی به «مسعود پزشکیان» رئیس جمهور منتخب ایران، برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب ایشان را به عنوان رئیس جمهور جدید تبریک گفت.

ملت فلسطین به توانمندی‌های شما اطمینان دارد

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در این پیام عنوان کرد: ما به نمایندگی از جنبش حماس و عموم ملت فلسطین برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات در ایران و اعتماد ملت به جنابعالی و انتخاب شما به عنوان رئیس جمهور را صمیمانه تبریک عرض و برای شما در مسیر خدمت به مردم ایران آرزوی موفقیت می‌کنیم.

هنیه افزود: این پیام تبریک را در حالی ارسال می‌کنیم که ملت فلسطین و مقاومت آن در حال رقم زدن یکی از افتخار آمیزترین نبرد‌های تاریخی خود است.

رئیس دفتر سیاسی حماس تأکید کرد: ملت فلسطین به توانمندی‌های شما در زمینه خدمت به ایران و پشت سر گذاشتن همه چالش ها، دشواری‌ها و گام نهادن در راه وحدت امت اسلامی در مقابل دشمن آن و نیز کمک به مساله فلسطین به عنوان مساله اصلی جهان اسلام اطمینان دارد.

انتهای پیام/۹۵۵

نظر شما
پربیننده ها