رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا:

با اقتدار عملیات‌هایی نظیر «وعده صادق» را انجام می‌دهیم

سردار «شیرازی» گفت: هم‌اکنون در نقطه‌ای هستیم که با اقتدار می‌توانیم عملیات‌هایی نظیر وعده صادق را انجام دهیم و بخشی از توانمندی‌هایمان را به رخ جهانیان بکشانیم.
کد خبر: ۶۷۷۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۱ - 09July 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ بسیجی «محمد شیرازی» رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا در جمع دریادلان پایگاه دریایی سیرجان، اظهار داشت: اثربخشی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حاصل تلاش شما عزیزان در ارتش به فرماندهیِ فرمانده معظم کل قواست.

سردار شیرازی افزود: ما قبل و ابتدای انقلاب متکی به خارج و نیازمند بودیم؛ ولی با تدبیر حضرت آقا در سال ۵۸، به سوی خودکفایی رفتیم و از شرایطی که متکی به بیگانگان بودیم، امروز به جایی رسیدیم که قدرت‌های بزرگ و دیگر کشور‌ها دست نیاز برای تامین نیازهایشان به سمت ما دراز کرده‌اند.

رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا در ادامه با اشاره به توان نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران گفت: هم‌اکنون در نقطه‌ای هستیم که با اقتدار می‌توانیم عملیات‌هایی مثل وعده صادق را انجام دهیم و بخشی از توانمندی‌هایمان را به رخ جهانیان بکشانیم.

وی در خصوص عملیات وعده صادق، عنوان کرد: این عملیات اثر عمیقی بر جوانان جهان و بر افکار عمومی بالاخص قدرت‌های استکباری داشت.

سردار شیرازی یادآور شد: دستور فرمانده معظم کل قوا بر تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف است؛ همان‌گونه که تا کنون این مهم را انجام داده‌اید.

رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا خاطرنشان کرد: به برکت ائمه اطهار (ع) و این روز‌های عزیز محرم، امیدواریم بتوانیم اقتدار و توانایی‌هایی در حد و تراز نظام اسلامی داشته باشیم.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار