رئیس سازمان بازرسی خطاب به معاونان و بازرسان کل استان‌ها تاکید کرد؛

نظارت بر آمادگی دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی

خدائیان به معاونان مربوطه و بازرسان کل به ویژه استان‌های مرزی کشور ماموریت داد به صورت فوق‌العاده بر نحوه آمادگی دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی نظارت داشته باشند.
کد خبر: ۶۷۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۳ - 09July 2024

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «ذبیح‌الله خدائیان» رئیس سازمان بازرسی به معاونان مربوطه و بازرسان کل استان‌ها به ویژه استان‌های مرزی از جمله ایلام، خوزستان و... ماموریت داد که بر نحوه آمادگی دستگاه‌های مختلف درخصوص تهیه بلیت هواپیما، اتوبوس، نحوه خدمت رسانی به زوار نظارت داشته باشند.

نظارت بر آمادگی دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی/ ترک فعل یا اهمال دستگاه‌ها در چارچوب موازین قانونی پیگیری شود

رئیس سازمان بازرسی در این رابطه تاکید کرد: با توجه به فرارسیدن ماه محرم و همچنین در پیش بودن کنگره عظیم اربعین حسینی و پیش بینی تردد میلیون‌ها زائر ضروری است تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به زائران از سوی دستگاه‌های اجرایی در نظر گرفته و بر این اساس آمادگی دستگاه‌ها برای ارائه خدمات به زوار مورد رصد و نظارت قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا باید به صورت مستمر بر نحوه آمادگی دستگاه‌ها نظارت داشته و در صورت مشاهده ترک فعل یا اهمال، در چارچوب موازین قانونی اقدام کنند.

نظارت و بازرسی در نحوه مدیریت، ساماندهی امور و خدمات رسانی به زائران، نظارت بر نحوه تأمین وسایل حمل و نقل عمومی و اقلام مورد نیاز، تأمین انواع سوخت موردنیاز (شامل بنزین، گازوئیل و...)، تسهیل ورود و خروج، تأمین رفاه و آسایش هموطنان در مبادی مرزی و... از جمله موضوعاتی است که خدائیان به آنها اشاره کرده است.

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها