رئیس دستگاه قضا در دیدار با پزشکیان:

قوه قضائیه برای گسترش عدالت اجتماعی با دولت همکاری می‌کند

رئیس قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه در چارچوب پیاده‌سازی اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، اجرای سیاست‌های کلی ابلاغی و در راستای هم‌گرایی قوا جهت گسترش عدالت اجتماعی آماده همکاری با دولت منتخب است.
کد خبر: ۶۷۷۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۴ - 09July 2024

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی‌اژه‌ای» رئیس دستگاه قضا امروز (سه‌شنبه) با حضور در دفتر «مسعود پزشکیان» ضمن تبریک مجدد انتخاب پزشکیان از سوی مردم، اظهار داشت: وظیفه همه ما کارگزاران نظام اسلامی این است که با همدلی و هم‌افزایی و استفاده از همه استعداد‌ها و ظرفیت‌ها، در راستای حل مسائل و تحقق انتظارات به حق مردم و آرمان‌های متعالی و عدالت‌خواهانه انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

قو

رئیس قوه قضائیه افزود: قوه قضائیه در چارچوب پیاده‌سازی اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، اجرای سیاست‌های کلی ابلاغی و در راستای هم‌گرایی قوا جهت گسترش عدالت اجتماعی آماده همکاری با دولت منتخب است.

پزشکیان نیز در این دیدار ضمن تشکر از رئیس قوه قضائیه بر عزم خود برای به کارگیری همه ظرفیت‌ها و همکاری با سایر دست‌اندرکاران و کارگزاران نظام برای رسیدگی به مشکلات مردم و بهبود وضعیت اقتصاد کشور و نیز مبارزه جدی با فساد تاکید کرد.

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها