اعضای کارگروه ستاد اربعین کانون پرورش فکری معرفی شدند

فرهاد فلاح در حکمی فروهر معدنی را به عنوان رییس ستاد محرم و اربعین و روح‌الله عباسی‌نژاد مدیر دفتر مرکزی حراست را به عنوان دبیر اجرایی ستاد محرم و اربعین کانون پرورش فکری منصوب کرد.
کد خبر: ۶۷۷۵۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۱ - 09July 2024

به گزارش گروه فرهنگ دفاع‌پرس، فرهاد فلاح در حکمی فروهر معدنی را به عنوان رییس ستاد محرم و اربعین و روح‌الله عباسی‌نژاد مدیر دفتر مرکزی حراست را به عنوان دبیر اجرایی ستاد محرم و اربعین کانون پرورش فکری منصوب کرد.

اعضای کارگروه ستاد اربعین کانون پرورش فکری معرفی شدند

فلاح همچنین محمدرضا کریمی صارمی معاون تولید، امین کمالوندی معاون توسعه و مدیریت منابع، سمیه سادات ابراهیمی مدیرکل حوزه مدیرعامل روابط عمومی و امور بین‌الملل، سعیده عزیزیان مدیرکل آموزش و پژوهش، مجتبی حاذق مدیر آفرینش‌های ادبی و هنری، لیلا شویدی مسئول تماشاخانه‌های سیار معاونت تولید، و حسنیه بیضا کارشناس نظارت بر امور فرهنگی مراکز فرهنگی و هنری کانون را به عنوان «اعضای کارگروه ستاد اربعین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» منصوب کرد.

وی در این احکام به شایستگی و تجربه‌های ارزشمند این افراد اشاره و نوشته است: توجه به ارزش‌ها و مفاهیم والای اربعین به عنوان یک جریان هویت‌ساز فرهنگی در کنار شناخت و ترویج سیره تربیتی امام حسین(ع) از اهداف ستاد محرم و اربعین است که یکی از دستاوردهای آن مودت و نزدیک شدن قلب نسل‌های آینده جهان اسلام می‌باشد.

معاون فرهنگی کانون در پایان این احکام اظهار امیدواری کرده است امید است با عنایت خداوند منان زیر سایه حضرت مهدی(عج) با همفکری و همدلی مدیران کل محترم استان‌ها در راستای توسعه و تعمیق محرم و اربعین حسینی در بین کودکان و نوجوانان موفق و موید باشید.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها