زاکانی در واکنش به یک کارزار مجازی:

محکم‌تر از قبل به کار ادامه می‌دهیم

شهردار تهران گفت: محکم‌تر از قبل به کار ادامه می‌دهیم و خدمت به مردم را با کارکرد ویژه‌ای خواهیم داشت.
کد خبر: ۶۷۷۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۸ - 10July 2024

به گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، «علیرضا زاکانی» شهردار تهران در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیأت دولت با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درخصوص جمع‌آوری تعدادی امضا برای برکناری شهردار تهران، گفت: کاری را که در شهر انجام می‌دهیم بر اساس رأی و نظر مردم است و اولین بار در این شهرداری است به رأی و نظر مردم توجه کرده که در این دوره محقق شده است.

محکم‌تر از قبل به کار ادامه می‌دهیم

وی افزود: طرحی را به عنوان «من شهردارم» را در شهرداری تهران آغاز کردیم و کار‌های خود را به رأی و نظر مردم گذاشتیم. در سال ۱۴۰۱ در این طرح ۳۴۲ هزار نفر و در سال ۱۴۰۲ یک میلیون و ۳۵۲ هزار نفر در این طرح شرکت کردند، لذا تنها شهرداری که این مسیر را می‌رود شهرداری تهران است.

زاکانی تاکید کرد: اگر به متنی که آن امضا‌ها را در پی داشته است دقت شود، سراسرش تهمت است و من تعجب کردم. از طرفی رویه نیز رویه نادرستی است و این مثل آن می‌ماند که کسی رأی آورده باشد و عده‌ای بیایند و از طریق جمع آوری تعدادی امضا بخواهند رأی آن شخص را در انتخابات پس بگیرند.

شهردار تهران گفت؛ از برخی اقدامات تعجب می‌کنم، چون ما به ازای آن یک تکانه و بی‌ثباتی را در جامعه القا می‌کند.

شهردار تهران بیان کرد: البته این کار به لحاظ قانونی اثر ندارد ولی از نظر افکار عمومی کاملاً مضر است چه برای شهرداری اجرا شود، چه برای دولت، این کار نادرست است.

وی درخصوص ادامه فعالیت تا سال آینده و زمان پایان این دوره شهرداری، اذعان کرد: محکم‌تر از قبل به کار ادامه می‌دهیم و خدمت به مردم را با کارکرد ویژه‌ای خواهیم داشت، به هر حال کشور ساز و کار‌های خودش را دارد و در کنار دولت محترم گام‌های به خدمت به مردم ادامه خواهیم داد.

زاکانی درخصوص توسعه خطوط مترو، بیان کرد: طرح تکمیلی کلیه خطوط هفت‌گانه مترو شروع شده، خطوط دو، چهار، شش، و هفت، پیمان‌کاران سه خط هشت و ۹ و ۱۰ هم مشخص شده، و خط ۱۱ هم اقدامات آن انجام شده است.

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها