استاندار مازندران تأکید کرد؛

لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های ملی و خیرین جهت تکمیل موزه دفاع مقدس مازندران

«نوری» مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران را یک مجموعه فرهنگی کم نظیر، پرمخاطب پر اثر دانست و بر تکمیل هرچه سریع‌تر این مرکز با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف از جمله مصوبات آخرین سفر رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی، برخی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ملی و خیرین استان تأکید کرد.
کد خبر: ۶۷۷۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۳ - 11July 2024

لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های ملی و خیرین جهت تکمیل موزه دفاع مقدس مازندرانبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از مازندران، سرهنگ پاسدار «محمدحسن سلامی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران صبح امروز با «یوسف نوری» استاندار دیدار و گفت‌وگو کرد.

«یوسف نوری» استاندار مازندران در این دیدار از قیام حضرت سیدالشهدا علیه السلام به عنوان ریشه اساسی انقلاب و دفاع مقدس یاد کرد و نگه داشتن یاد شهیدان در جامعه را یک ضرورت بیان کرد.

وی، مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران را یک مجموعه فرهنگی کم نظیر، پرمخاطب پر اثر دانست و بر تکمیل هرچه سریع‌تر این مرکز با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف از جمله مصوبات آخرین سفر رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی، برخی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ملی و خیرین استان تأکید کرد.

سرهنگ پاسدار «محمدحسن سلامی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران نیز با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده جهت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، هفته مذکور را هفته بزرگداشت حماسه و ایثار و فرصتی جهت بیان مجاهدت‌های بی‌نظیر ملت بزرگ ایران در سال‌های دفاع مقدس برشمرد.

وی گسترش معارف دفاع مقدس را یک ضرورت دانست و افزود: همزمان با هفته دفاع مقدس و واحد درس معارف دفاع مقدس در کلیه دانشگاه‌های استان تدریس خواهد شد.

پیگیری توافقات انجام شده با بعضی از دستگاه‌های کشوری و استانی و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت خیرین دفاع مقدس دانشنامه استانی دفاع مقدس و ظرفیت‌های شهرستان مرکز استان برای ساخت و تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران از دیگر مباحث مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با استاندار بود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار