نماینده ولی فقیه در مازندران:

باید رضایتمندی جامعه هدف با وجود حوزه نمایندگی ولی فقیه افزایش پیدا کند

آیت الله «محمدی لائینی» با بیان اینکه باید رضایتمندی جامعه هدف با وجود حوزه نمایندگی ولی فقیه افزایش پیدا کند، گفت: دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید در استان باید بالاترین رتبه را داشته باشد.
کد خبر: ۶۷۷۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۰ - 11July 2024

باید رضایتمندی جامعه هدف با وجود حوزه نمایندگی ولی فقیه افزایش پیدا کند/ دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید بالاترین رتبه را داشته باشدبه گزارش دفاع‌پرس از مازندران، آیت الله «محمدباقر محمدی لائینی» نماینده ولی فقیه در مازندران امروز در معارفه حجت الاسلام والمسلمین «سید محمد سعید رضایی» به‌عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، ضمن عرض تسلیت، اظهار داشت: حضور نمایندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی در این نهاد می‌تواند علاوه بر سامان دادن امورات جامعه ارزشمند ایثارگران و جانبازان، برکات خوبی نیز داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه حجت الاسلام رضایی از کسانی هستند که رزمنده بوده، امین و درستکار هم هستند، افزود: انتظار داریم که رضایتمندی جامعه هدف این نهاد با حضور دفتر نمایندگی ولی فقیه افزایش پیدا کند، نارضایتی‌ها و گله‌مندی‌ها باید کمتر شود.

آیت الله محمدی لائینی تاکید کرد: مدیرکل باید سعه صدر لازم را داشته باشد و بستر همکاری به لحاظ معنوی و فیزیکی با دفتر نمایندگی ولی فقیه را فراهم کند، البته این بحث کلی است، در هر نهاد و دستگاهی که دو مدیریتی است، اگر فضای تعامل، دوستی و همکاری بین آن فرماندهی، مدیریت اجرایی و نمایندگی حفظ شود نیمی از قضیه حل شده، باید هنر وفاق را داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران عنوان کرد: مسئول نمایندگی هم باید کاملا به این جایگاه واقف باشد، باید میدانی حرکت کند، حوصله و سعه صبر زیادی داشته باشد، ۹۰ درصد گوش کند ۱۰ درصد بگوید، شنیدن بالاترین هنر و کلید در وظیفه است، باید وظیفه خودش را بشناسد، آئین نامه را مرتب بخواند.

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: یکی از آفت‌ها تداخل است اینکه نمایندگی یا مدیریت در حوزه‌های یکدیگر دخالت کرده و به تصمیمات یکدیگر احترام نگذارند، هر کسی باید وظیفه خودش را انجام دهد، امیدواریم که اولین سنگ بنا در بنیاد شهید یک یادگار و خاطره خوشی از این نهاد در این اداره کل برای آینده بر جای بگذارد.

این مسئول گفت: فضای رفاقت، محبت و الفت نیز باید موجود باشد که زیرمجموعه را دلگرم و از نفوذ شیاطین جلوگیری کند، دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید باید بالاترین رتبه را داشته باشد البته مردم ما و به‌خصوص جامعه ایثارگری اقیانوسی از معنویت دارند که می‌توان از آنها بهره برد و هم به آن افزود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها