نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

دولت چهاردهم سیاست‌های نظام را ادامه و از کار جناحی و حزبی دوری کند

آیت‌الله «عبادی» گفت: امیدواریم دولت چهاردهم سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی را ادامه دهند و از کار سلیقه‌ای، جناحی و حزبی دوری کند تا اگر در جامعه تخلفاتی است، افراد دست از خلاف بکشند.
کد خبر: ۶۷۷۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۳ - 11July 2024

دولت چهاردهم سیاست‌های نظام را ادامه و از کار جناحی و حزبی دوری کندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان جنوبی، آیت‌الله «سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز(پنجشنبه) در دیدار با اعضای هیأت نظارت بر انتخابات خراسان جنوبی، اظهار داشت: پیشرفته‌ترین قانون برای هر کشوری متعلق به ایران اسلامی است و انتخابات در ایران زیر نظر متخصصان امین صورت گرفت و ریشه آن از جهت انتصاب به عقل و علم و هم انتصاب به دین کارشناسی شده است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات با سلامت و براساس قانون و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  برگزار شد، بیان داشت: انتخابات در ایران با همه جای دنیا متفاوت است که نتیجه زحمات همه عوامل است، اما از دیدگاه مکتبی امور در این مهم خلاصه نمی‌شود چراکه انسان موجودی دارای اراده است و از این رهگذار دارای اختیار بوده و همه امور را انتخاب می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تبیین کرد: در دولت اسلامی آنچه که انجام می‌شود رأی مردم و قابل قبول برای همه است، حکومت شهیدان «باهنر» و «رجایی» و کمتر از سه سال هم دولت شهید آیت‌الله «رئیسی» در طراز جمهوری اسلامی بوده است.

آیت‌الله عبادی با تأکید بر اینکه اگر دولت‌ها درگیر منافع شخصی شوند همه ما در خون همه کسانی که ریخته شده است دخیل خواهیم بود، گفت: سه سال از دولت شهید «رئیسی» و ۲۸ روز در دولت شهید «رجایی» اقداماتی انجام شد اما در این  دوران‌ها، دولت اسلامی که بتواند هدف اسلام را به سمت تمدن اسلامی برسانند ناموفق بودیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم دولت چهاردهم سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی را ادامه دهند و از کار سلیقه‌ای، جناحی و حزبی دوری کند تا اگر در جامعه تخلفاتی است، افراد دست از خلاف بکشند، امیدواریم این خط و نشانی که شهید «رئیسی» برای دولت‌های آینده کشیده با همکاری دولت و دور از مسائل جناحی و نفوذی ادامه یابد تا منجر به نجات همه مظلومان جهان شود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها